Як намалювати людське око.

Реалістично намалювати людське око під силу далеко не кожному художнику. Тут необхідно враховувати безліч параметрів - не тільки дотримати пропорції, але й правильно передати кут падіння світла.
Інструкція
1
Перше, що необхідно врахувати при малюванні очей а, - це пропорції. Проведіть вертикальні лінії від крил носа вгору - на перетині з ними будуть розташовуватися внутрішні куточки очей . Лінією з'єднайте крило носа і крайню точку брови. На цій лінії буде лежати зовнішній кут очей а. Позначте довжину носа і проведіть горизонтальну лінію. Там, де вона буде перетинати отримані раніше лінії, і буде розташовуватися очей . Відстань між зіницями повинна дорівнювати ширині самого очей а.
2
Малюючи очей , уявіть, що ви малюєте найпростішу геометричну фігуру - куля. Значить, на нього поширюються ті ж закони світла і тіні, що і для кулі. Саме так можна буде додати очей у обсяг. Намалюйте повіки вигнутими горизонтальними лініями. Нижньому століттю приділіть особливу увагу. Ближче до зовнішнього кута очей а видно його край, в у внутрішньому куті розташовуються слізні залози - їх на малюнку відокремте невеликим трикутником.
3
Намалюйте саме очей ное яблуко. Воно займає весь простір між верхнім і нижнім століттям. Ближче до куточків очей а зробіть затемнення - нанесіть штрихування і розтушуйте її. Таким чином ви покажете, що очей опуклий.
4
Намалюйте райдужку. Вона займає практично 3/4 очей ного яблука і рідко буває одного кольору. Крім того, не дивлячись на те, що саме вона відповідає за колір очей , насправді райдужка прозора. Поверх неї намалюйте зіницю. Враховуйте інтенсивність освітлення на малюнку. Якщо освітлення яскраве, то зіниця буде зовсім маленьким, чим темніше, тим більше буде його розмір.
5
Вирішіть, з якого боку у вас падає світло на намальоване обличчя. Для зручності можете поставити на малюнку точку світу. Далі візьміть довгу лінійку і прикладіть її таким чином, щоб вона проходила через зіницю. Так ви зможете правильно поставити відблиск.
6
Позначте відблиск одним або парою кіл різного розміру. На малюнку вони будуть білими. Пам'ятайте, що райдужка, як говорилося вище, прозора. Отже, для достовірності малюнка на ній необхідно поставити рефлекс - відображення відблиску. Він буде розташовуватися на тій же прямій, яка дозволила знайти місце для відблиску. Рефлекс можна позначити світлою дугою, за розміром в два рази більшою, ніж сам відблиск.
7
Намалюйте вії. Не варто малювати все вії в одному напрямку. Позначте більш короткими штрихами вії, зростаючі у напрямку до внутрішнього кута очей а. Так вони вийдуть більш пухнастими, а погляд томним.