Як під'єднати автомобільний сабвуфер. чи можна сабвуфер то комп'ютера під'єднати до машини.

Для того щоб аудіосистема відтворювала весь діапазон частот, в системі має бути кілька видів акустики. Для програвання низьких частот повинен бути встановлений динамік з досить великою площею дифузора, який називається сабвуфером. Але, на жаль, сабвуфер у звичайній автомобільній аудиосистеме можна зустріти дуже рідко. Тому для того щоб чути якісні звуки в своєму авто, багато автолюбителів самостійно встановлюють його.
Інструкція
1
Виберіть в спеціалізованому магазині відповідний для вашого авто сабвуфер. У продажу є сабвуфери з різним числом обмоток, від 1 до 4. Але врахуйте, що кількість обмоток істотно не впливає на якість звучання. Можна виділити корпусні моделі - вони дуже якісні і справно служать впродовж довгого часу. Активні сабвуфери легкі в установці, відрізняються простотою настройки, а також майже всі оснащені високорівневими входами, за допомогою яких можна підключити головні пристрої. Але у такого типу сабвуферів існує серйозний недолік - немає виходів вбудованого підсилювача, тобто якщо він з якихось причин саб з ладу, він стане марним.
2
Запам'ятайте: місце для якісної установки безпосередньо залежить від типу кузова вашого автомобіля. По конструкції кузова сучасні авто можна розділити на три види: машини з багажником (седан); автомобілі з відкритим кузовом (кабріолет); машини з багажником, який поєднаний з салоном (універсал). Для кожної такої модифікації салону існують свої відмінні особливості при установці сабвуфера. Так якщо ви власник машини типу «седан», установка буде проводитись дуже тривалий час.
3
Вам необхідно буде здійснити підключення автомобільного сабвуфера до бічної стінки або прямо в багажнику. Але при цьому в салоні будуть переважати низькі частоти. Така особливість пов'язана з акустичною екрануванням і вібраціями, які відбуваються безпосередньо в кузові машини такого типу.
4
Тому якщо ви хочете чути ще й інші частоти, доведеться вдатися до деяких хитрощів. Встановіть сабвуфер на задній полиці - підключення його в цьому місці не складе особливих труднощів. Якщо у вас машина типу «універсал», акустичну установку можна ставити в будь-якому зручному для вас місці.
5
впаяли в систему лінійний вхід, а потім підключіть відповідні дроти в роз'єми (підключайте їх за кольорами). Потім перевірте настройки і звук; якщо вас все влаштовує, ставте систему в підготовлене місце і насолоджуйтеся звучанням.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=964TPAUIK_o