Як навчитися робити трюки на роликах. спорт робити руху.

Шанувальників роликових ковзанів з кожним днем стає все більше. Процес катання на таких ковзанах приємний і корисний для здоров'я. Після того, як ви навчилися триматися на роликах, пора переходити до вивчення найпростіших трюків.
Інструкція
1
Для професійного виконання трюків найкраще записатися до досвідченого тренера. Він в короткі терміни навчить вас різним методам і стилям катання, покаже вправи, які підвищать вашу витривалість і стійкість. Але якщо найняти тренера немає можливості, тоді починайте навчатися самостійно.
2
Для початку вивчіть найпростіші рухи, з яких складаються майже всі трюки.
3
Перша вправа - їзда спиною вперед. Щоб виконати цей рух, спробуйте рухатися так, щоб носки роликів спочатку з'їжджалися, а потім роз'їжджалися. За допомогою таких розворотів ви будете рухатися назад. Щоб загальмувати з такого становища, необхідно розвернутися на 180 градусів.
4
Друга вправа - поворот. Почніть рух вперед, потім одну ногу залиште трохи позаду, а другий, ту, яка попереду, розгорніть і продовжите рух вперед. Щоб зробити зворотний поворот, всі рухи виконуйте так само, але з іншої ноги. Цей елемент вам стане в нагоді при розгортанні для руху спиною.
5
Наступна вправа - спіраль. Такий рух виконуйте на одній нозі, поперемінно вивертаючи носок вліво і вправо. Робіть не поспішаючи, дуже важливо спочатку навчитися тримати рівновагу.
6
І ще одна вправа - перебігання. Такий прийом застосовується на складних поворотах і віражах. Так, при лівому віражі крокуйте вперед правою ногою, ставте при цьому її ближче до поворотного центру, а ліву ногу просто злегка рухайте. Для правого віражу виконуйте все точно так само, але при цьому вперед виставляйте ліву ногу.
7
Розучивши ці основні рухи, ви з легкістю зможете придумувати і виконувати прості трюки. Просто проявіть наполегливість і незабаром зможете порадувати своїх знайомих цікавими номерами.
8
Для більш складних трюків або занять роликовим спортом запишіться в спеціалізований клуб. Там досвідчені інструктори навчать вас надзвичайно складним рухам. Крім того, ознайомлять з основними правилами безпеки катання на роликах .
Вчитися виконувати трюки на фігурних ковзанах має сенс лише в тому випадку, якщо ви відмінно стоїте на льоду і вмієте управляти власним тілом практично бездоганно. Всі трюки незалежно від складності складаються з набору простих елементів.
Інструкція
1
Якщо ви вже освоїли техніку початкового ковзання на ковзанах, то пора переходити до більш складних елементів катання, а саме, до поворотів.
2
Виставите вперед праве плече і праву руку (для повороту вліво), нахиліть корпус трохи до центру катка, щоб «лягти на дугу». Ліва нога при цьому зігнута в гомілковостопному і колінному суглобах.
3
Відштовхніться зовнішнім ребром леза ковзана лівої ноги, переносячи по дузі праву ногу і ставлячи її на лід внутрішнім ребром леза ковзанів.
4
Лівою ногою здійсните мах, щоб її підтягти, а правою ногою зробіть поштовх внутрішнім ребром ковзана в напрямок повороту до повного випрямлення ноги в колінному суглобі.
5
Повний цикл складатиметься з відразливих рухів правої і лівої ноги. Чим більше буде швидкість і крутіше поворот, тим згинання ніг і нахил корпусу буде більше, щоб таким чином чинити опір зростаючим відцентровим силам. За таким же принципом здійснюється поворот і вправо.
6
Крім простого ковзання і поворотів необхідно вміти правильно гальмувати, щоб підстрахувати себе від раптових зіткнень. Існує хокейний спосіб гальмування з поворотом під прямим кутом на двох ногах або на одній нозі. Цей спосіб гальмування необхідно виконувати з положення прямого ковзання на паралельних ногах.
7
Почніть поворот з руху голови і корпусу в бік повороту.
8
Різко поверніть обидва коника на 90 ° прямо перпендикулярно напрямку вашого руху, при цьому корпус мимоволі відхиляється в сторону, протилежну руху. Одночасно з цим згинайте ноги в колінах.
9
Передача загальної маси тіла в сторону, протилежну руху, збільшує силу тиску лез ковзанів на лід, а значить і швидкість виконання гальмування. Своєчасне згинання ніг у колінах призводить до різкого скорочення швидкості поступального руху ковзанів.