Як зробити відеонарізку. Як зробити нарізку з фотографій.

В редагуванні відео і в відеомонтажі потрібно вміти не тільки обробляти файли цілком, але і робити фрагменти з готових відеозаписів. За допомогою нарізаних фрагментів ви зможете зробити незвичайний відеомонтаж, доповнюючи нарізку візуальними ефектами, музичним супроводом і багатьма іншими моментами, які створюють цілісну картину відеомонтажу. У цій статті ми навчимо вас нарізати відео, використовуючи програму Ulead Video Studio 9.
Інструкція
1
Запустіть програму Ulead Video Studio, попередньо встановивши її, а потім завантажте відеофайл, який ви хочете нарізати. Ви побачите, як у вікні відкриється превью вашого кліпу, а його заголовок з'явиться в розділі бібліотеки використовуваних файлів. Перетягніть відеозапис на тимчасову шкалу, щоб отримати можливість її редагування.
2
Припустимо, що вам потрібно вирізати невеликий фрагмент з середини відеозапису. Перетягнувши відео на тимчасову шкалу, ви побачите в меню програвача всередині програми значок ножиць. Натисніть на нього, щоб вибрати інструмент відео-нарізки.
3
Рухайте повзунок на часовій шкалі, поки не знайдете точний кадр, з якого починається невдалий або просто непотрібний фрагмент відео. Знайшовши потрібний кадр, клацніть по ньому на часовій шкалі вибраними ножицями.
4
Ваше відео розділиться на дві частини - відповідно, далі ви будете працювати з другою частиною розрізаного відео. Так само, як і минулого разу, рухайте повзунок по часовій шкалі, щоб знайти кадр, яким закінчується фрагмент, що вимагає видалення.
5
Знову натисніть на це місце інструментом ножиць. У вас вийшло три фрагмента з оригінальної відеозапису, і середній фрагмент потрібно видалити клавішею delete.
6
В головному меню вікна виберіть розділ «Проект» і клацніть на нього, щоб змонтувати залишилися відеофрагменти в один загальний файл.
7
Перегляньте вийшло відео, і якщо все зроблено правильно і без помилок, виберіть в меню розділ «Ресурси» та натисніть «Створити відеофайл». Збережіть ваше відео на комп'ютері під новим ім'ям у форматі MPEG2 або іншому форматі, який вам підходить.