Як ловити щуку на воблер. на воблер Як ловити.

Щука - хижачка, здатна наздоганяти свою жертву із засідки і не залишаючи їй при цьому шансів на порятунок. Більшість рибалок при ловлі щуки на спінінг використовують таку приманку, як воблер. Адже він вельми цікаво і природно веде себе у воді, здатний творити чудеса в щучої лові. Так як же ловити щуку на воблер і в чому полягає його особливість?
Інструкція
1
Воблер насправді вважається однією з найбільш складних приманок, що використовуються для лову щуки, так як допускає ціле безліч і різноманітність проводок. Часом не завжди вдається підібрати потрібну, навіть якщо ви і володієте багатьма видами проводок. Для кожної водойми слід підбирати певний воблер .
2
Воблери можна розділити на три види: нейтральні, плаваючі і потопаючі. Щоб рибалка вийшла успішною, слід правильно підібрати плавучість приманки, що і дає можливість робити проводки різного виду. Відмінно зарекомендували себе воблер и з брязкальцями всередині і невеликим заглибленням. Добре працюють обтяжені приманки вагою понад двадцять грам при лові активної риби ступінчастою проводкою.
3
Якщо ви ловите щуку у вікнах водойми, зарослого рослинністю, проводка в таких умовах малоефективна. У цьому випадку не допомогу прийде плаваючий воблер . Після закидання приманки спінінгом зробіть паузу 5-7 секунд, потім змусьте її клювати, роблячи по два-три оберти котушкою. При такому прийомі ви не дасте воблер у увійти глибоко в воду, а заглибити на 0,5-1 метр.
4
Можна за допомогою воблер а імітувати хвору рибку, для цього закиньте приманку і з прискоренням заглибити на 1 метр, потім протягнете 2-3 метри і припиніть підмотку волосіні, дайте спливти воблер у. Як тільки він з'явився на поверхні води, знову заглибити і продовжуйте підтягувати до себе. Така гра викличе підвищений інтерес хижака.
5
Один з найбільш ефективних методів лову за допомогою воблер а - ступінчаста проводка по дну річки чи іншої водойми. Різко заглибити воблер , змусьте його занирнуть і йти на дно по крутій дузі. Коли приманка досягне дна (а ви це відчуєте), припиніть на кілька секунд обертати котушку, рибка почне спливати. Потім знову приведіть котушку в дію, і приманка знову пірне, торкаючись дна. Щука при цьому не боїться воблер а, а тільки відчуває великий інтерес при виконанні таких піруетів, незалежно від забарвлення і розмірів штучної рибки.