Як знайти роботу з вільним графіком. Як відповісти на вакансію.

Досить часто в житті складаються ситуації, коли офісна робота з фіксованим окладом і з не менш фіксованим часом присутності на робочому місці стає неможливою або небажаної з багатьох причин. В цьому випадку оптимальним рішенням може стати робота з вільним графіком, що не вимагає присутності в офісі «від дзвінка до дзвінка». Однак щоб знайти дійсно відповідну діяльність і не програти при цьому в доходах, доведеться серйозно попрацювати.
Інструкція
1
Приступаючи до пошуків роботи зі вільним графіком, перш за все визначите для себе, що саме ви хочете отримати в результаті. Найкраще запишіть свої побажання на папері. Це дозволить впорядкувати думки і отримати більш чітке уявлення про те, що вам дійсно потрібно. Обов'язково уточніть: чи потрібне вам робота саме зі вільним графіком або підійде просто гнучкий, яку мінімальну суму доходу ви маєте намір отримувати в місяць, в якій сфері діяльності і чим саме ви плануєте займатися.
2
Перечитайте вийшов список вимог і подумайте, наскільки ваші бажання адекватні існуючій ситуації на ринку праці, чи існує практика вільної роботи подібних фахівців або вам доведеться дещо змінити вид діяльності. В даний час в рамках вільного графіка зазвичай працюють рекламні та страхові агенти, бухгалтери та юристи, які надають приватні послуги, люди творчих професій і фрілансери, тобто фахівці, що працюють віддалено і за разовими замовленнями. Подумайте, в яку категорію професіоналів ви можете вписатися.
3
Визначившись зі сферою і видом діяльності, переходите до безпосередніх пошуків роботи. Якщо ви плануєте працювати в офлайні на яку-небудь із існуючих компаній, почніть пошуки з вивчення наявних вакансій. Подібні оголошення можна знайти або на сайтах для пошуку роботи (hh.ru, rabota.ru, superjob.ru, сareer.ru), або в газетах таких як «З рук в руки» або «Робота для вас». Майте на увазі, що, як правило, в кожному регіоні є свої спеціалізовані видання і свої місцеві сайти для пошуку роботи.
4
Окрім вивчення існуючих пропозицій про роботу, розмістіть також свої резюме на максимально можливій кількості інтернет-порталів. Це збільшить ваші шанси швидше знайти підходящу роботу . Також ви можете дати оголошення в відповідні газети. Зверніть увагу, що якщо для вас важливий саме вільний графік, потрібно обов'язково підкреслити цей момент у своєму резюме.
5
На співбесіді з потенційним роботодавцем вкотре особливо зупиніться на питанні робочого графіка, переконайтеся, що майбутній керівник згоден на такий вид співпраці. Окремо обговоріть обсяг передбачуваної роботи, терміни виконання і розмір винагороди. Уточніть періодичність контактів з керівником і форму вашого спілкування. І якщо ви все зробили правильно, то можете розраховувати, що ваша робота у вільному графіку буде не менш успішною, ніж традиційна офісна.