Як придумати назву кафе. скласти меню для пивного бару.

Придумати назву кафе - справа не з легких. Існує навіть окрема рекламна галузь - найманого, фахівці якої займаються тим, що підбирають відповідні назви магазинів, ресторанів, кафе, житловим комплексам і комерційним фірмам. Причому роблять вони це з урахуванням безлічі факторів, оскільки назва є частиною маркетингової політики будь-якого комерційного підприємства.
Інструкція
1
До того як ви почнете придумувати і вибирати назва , зробіть дослідження тих кафе, що вже є у вашому місті. Чим ширший буде ваш маркетинг по конкурентам, тим більше буде вірогідність того, що вибране вами назва ще ніхто не зайняв.
2
Визначтеся з кулінарної спрямованістю вашого кафе. Якщо вона буде мати чітко виражену національну складову і в ній буде моно кухня, то вам просто необхідно буде, щоб це відбивалося у назві кафе, і потенційним відвідувачам ще до його відвідин вже було зрозуміло, кухня якого народу їм буде запропонована.
3
Якщо ви зробите упор на основне блюдо, наприклад, пельмені та їх різновиди або різноманітні м'ясні стейки, то тут теж потрібно обіграти саме цю тему і зв'язати назва з тим блюдом, яке обов'язково буде в замовленні кожного вашого гостя.
4
Якщо ви будете пропонувати в своєму кафе найрізноманітніші страви, не віддаючи переваги ніякої національної кухні, то тут вибір, звичайно, буде самим великим. Ви можете скористатися неймінг в самому прямому розумінні цього слова і обіграти своє прізвище, ім'я або по батькові. Прикладом такого нейминга є всім відомі марки «Смирнофф», «Тінькофф» і численні «Михалич», «Ганнусі» і «Петровичі».
5
У назві кафе ви можете обіграти географічні особливості і визначні пам'ятки того місця, де розташоване ваше кафе. Наприклад «Під дубом», «У водоспаду», «На перехресті», «У моста», «За околицею».
6
Ви також можете зв'язати воєдино назва і дизайн свого закладу, присвоївши йому горде найменування «Лицарський замок», «Хата рибака», «Старий млин».
7
Пам'ятайте, що хороше назва для кафе важливо не менше, ніж хороша кухня та обслуговування. В ідеалі воно повинно вимовлятися і схилятися легко, бути досить коротким, милозвучною, що не затертим, з яскраво вираженою харизмою. Непогано, якщо воно буде мати можливість для того, щоб зареєструвати його як торгову марку. Для цього воно має бути патентно і охороноздатним.