Як видавити з тюбика.

Багато харчових і косметичні продукти, господарські товари фасуються в зручні металеві або пластикові контейнери - тюбики. Така форма зручна не тільки виробникам, але і споживачам - вміст тюбика можна легко дозувати, воно зберігатися герметично закритим і практично не стикається з повітрям, зберігаючи свої властивості. Єдиний недолік такої упаковки - до кінця вміст важко видавити.
Інструкція
1
Вміст металевих тюбиків, виготовлених з досить м'яких сплавів, таких як зубні пасти, різні клеї і герметики можна видавити майже до кінця, скориставшись пластмасовою паличкою з рівною поверхнею. Це може бути рукоятка ножа, зубної щітки і т.п. Відкрийте і покладіть тюбик на плоску рівну поверхню - край раковини або стіл, Притримуючи за кінець тюбика , видавіть залишки вмісту, ведіть вздовж нього щільно притиснутою паличкою. Таким способом ви зможете видавити його майже весь.
2
Щоб було зручно видавлювати вміст з тюбиків, деякі виробники вкладають в упаковку спеціальні ручки для видавлювання вмісту. За своїм зовнішнім виглядом вони нагадують ключ з двостороннім головкою, але без борідки, з прорізом або щілиною по довжині. Якщо в цю щілину помістити кінець тюбика і почати його закручувати, то паста або клей без праці видавиться до кінця.
3
Таке зручне пристосування можна зробити і самому, якщо є шматок товстого дроту діаметром 2-3 мм. Зігніть її у вигляді літери «Т» подвійної товщини. Висота ніжки цієї букви повинна бути трохи ширше, ніж плоский кінець тюбика . У вас вийшов справжній гаджет для видавлювання вмісту тюбиків.
4
Подібні ключі для видавлювання з тюбиків можна знайти в господарських магазинах. Втім, вони можуть мати й іншу форму. Корейські дизайнери запропонували навіть спеціальні зубні щітки, на ручці яких є довга проріз, в яку можна просунути плоский кінець тюбика із зубною пастою і видавити її. Якщо така щітка попадеться вам в аптеці, то не дивуйтеся - навіщо в її ручці такий отвір - купите щітку і ви зможете видавлювати пасту без залишку.
5
Замовити таке зручне пристосування можна в інтернет-магазині. На зарубіжних сайтах їх можна знайти за назвою - Toothpaste Squeezer. Є такі, які кріпляться на стіні у ванні і користуватися ними дуже зручно.
На тюбиках із зубною пастою, кремами і т.д. присутні маркування у вигляді кольорової смужки на шві, де видавлена дата виготовлення. Така смужка може бути чорного, червоного, синього, блакитного, червоного кольору.

Версії про значення смужок

В останні роки споживачі все більше цікавляться тим, що вони купують. Вони вивчають склад на упаковці і намагаються вибрати найбільш безпечний товар. Увага людей залучили і загадкові смужки на швах тюбиків. В інтернеті з'явилася інформація про те, що нібито зелена смужка на тюбику вказує на повністю натуральний склад продукту, тоді як чорна свідчить про наявність хімічних і шкідливих компонентів. Зустрічаються і припущення про те, що червона смужка вказує на небезпечний для здоров'я складу пасти або крему або на те, що натуральних і хімічних компонентів в ньому міститься порівну. Але ця інформація не має нічого спільного з дійсністю.

Для чого потрібні мітки

Насправді смужки будь-яких кольорів - це всього лише маркери, необхідні при виробництві тюбиків на фабриці. Стрічка (матеріал для тюбиків) на конвеєрі потрапляє у верстат, який відрізає частину стрічки, згортає цей відрізок, сплавляє або склеює краї і т.д. Далі в цю заготовку наливається зубна паста або крем, після чого запечатується верхній шов, де зазвичай ставлять дату виготовлення і термін придатності. Колірна мітка ж потрібна для точного позначення місця, де верстат повинен зробити розріз. Документація до пакувальних машин наказує, щоб светометка була контрастною стосовно основного фону упаковки - тоді фотодатчик зможе її впізнати. В ідеалі на білому тюбику робиться чорна мітка. Якщо ж, наприклад, чорна фарба в дизайні відсутній, то буде використаний максимально контрастний з фоном колір. Таким чином, для светометкі зазвичай вибирають колір, один з доступних при друку, максимально гармонує із забарвленням і дизайном і при цьому максимально контрастний з фоном туби.
Зазвичай штрихкоди і смуги-светометкі друкуються однією фарбою.
Горизонтальні фотомітки використовуються при друку на ламинатном рулонном полотні для точної його різання по висоті. А вертикальні смуги потрібні при спайці кінчика туби для точного позиціонування, щоб спайка була паралельна тексту і зображенню.
Не варто шукати якийсь прихований сенс в кольорі смужок на тубах.
Таким чином, кольорові маркери - це всього лише технологічна особливість виготовлення туб з конвеєрної стрічки. Не випадково характерні смужки є саме на тюбиках, а на пляшках або баночках вони відсутні.