Як навчитися танцювати чечітку. взуття для степу своїми руками.

Чечетка, або степ, - це танець, основним рухом якого є ритмічні удари ногами по підлозі. Тому чечітку іноді називають музикою, що виконується ногами. В наші дні популярність цього танцю зросла на хвилі інтересу до ірландської джизі, обов'язковим елементом якої є чечеточний ритм.
Вам знадобиться
  • - спеціальне взуття з металевими набойками;
  • - тверде покриття для підлоги.
Інструкція
1
Придбайте спеціальне взуття для чечітки. Головним атрибутом чечеточник є туфлі з металевими набойками. Таку взуття можна придбати в спеціалізованому магазині, а можна виготовити в будь ремонтної майстерні, попросивши майстра прибити металеві пластини до звичайних туфлям на носок і каблук. Вибираючи взуття для танців, звертайте особливу увагу на те, як вона сидить у вас на нозі. Занадто тісні туфлі можуть не тільки натирати шкіру, але і стати причиною деформації стопи. Зайве вільне взуття може привести до травми гомілковостопного суглоба.
2
Виберете приміщення для занять чечіткою. Найкраще займатися танцями в спеціалізованому клубі під керівництвом досвідченого інструктора-хореографа. Якщо у вас немає можливості відвідувати заняття в танцювальному клубі, ви можете тренуватися самостійно. Не рекомендується займатися чечіткою мешканцям багатоквартирних будинків, оскільки енергійний тупіт напевно викличе невдоволення сусідів знизу. Найкраще практикуватися в степе ввечері в спортивному або актовому залі школи або інституту. Для чечітки підійдуть будь-які різновиди дерев'яних підлог, а ось лінолеуму і ковроліну краще уникати, оскільки ці покриття поглинають звук.
3
Приступайте до розучування окремих елементів танцю. Основним елементом чечітки є чіткий ритмічний крок. В степе розрізняють чотири базових руху: brush, flap, ball-change і shuffle. Щоб виконати brush, вдарте п'ятою, виставивши ногу вперед, потім поверніть ногу на місце і виконайте удар носком. Ball-change складається з удару ступень правої ноги і подальшого удару носком лівої ноги. Потім ці рухи чергуються. Flap включає в себе удари п'ятою і носком однієї ноги, а потім інший. Елемент shuffle являє собою flap, виконуваний при кроці вперед. Базові руху чечітки необхідно відпрацювати до автоматизму, щоб потім вільно поєднувати їх в танці.
4
Вдосконалюйте свої вміння, переглядаючи в інтернеті відео з виконанням, як окремих елементів чечітки, так і складних танцювальних композицій. Намагайтеся повторити і запам'ятати нові елементи, копіюйте руху професійних танцюристів.