Як зробити зачіску 40х років. Як зробити високу зачіску самої відео.

Витонченість і жіноча краса не підвладна ні часу, ні війнам. Зачіски в стилі 40х досить жіночні, сексуальні й підійдуть практично кожній дівчині. У ті роки вони мали досить цікаві назви. Традиційна зачіска, яка придбала популярність у воєнні роки, обов'язково включала симетричні трубочки і валики. Тепер вони знову в моді.
Вам знадобиться
  • - засіб для укладання;
  • - лак для волосся;
  • - шпильки;
  • - щипці;
  • - сіточка для волосся.
Інструкція
1
Спочатку навчіться правильно завивати локони, так як це найважливіша складова майже всіх зачісок 40-х років. Для цього злегка намочіть водою волосся, розчешіть, зробивши проділ збоку. Після чого одну пасмо, завширшки не більше 1 см відокремте від загальної маси волосся, нанесіть на неї піну для укладки, підстава притисніть пальцем і починайте повільно скручувати всю пасмо. Зніміть її з пальця, при цьому стежте, щоб вона не розпалася. Кінчики волосся обережно заправте всередину отриманого кільця, закріпіть невидимками або шпильками хрестоподібно. Отже, пасмо готова.
2
Щоб вийшов валик, зробіть підряд кілька кілець, щільно прилеглих до голови. Коли волосся повністю висохнуть, вийміть шпильки або зніміть невидимки. Зверху для більшої надійності збризніть валик лаком для волосся.
3
Досить просто зробити хвилі, що носили тоді особливу популярність. Використовувалися хвилі трьох типів: вузька, м'яка і широка. М'яка хвиля не мала гострих вигинів і була досить великою, вузька хвиля мала гострі вигини і була вкрай тонкою, а широка хвиля мала гострі кути.
4
З боків голови можна укласти волосся щипцями у вигляді м'якої хвилі, кінці утрамбувати в сіточку для волосся і закріпити шпильками. Такий вид зачіски виглядає дуже жіночно.
5
Для довгих і середніх волосся підходить вінтажна зачіска з закрученими догори кінцями. Вона буде чудово виглядати, надавати образу неординарність. Намочіть волосся, зробіть косою або прямий проділ. Якщо у вас є чубчик, то укладіть її на один бік. За допомогою щипців для завивки злегка підкрутіть кінчики волосся. Відокремте досить велику пасмо волосся над скронею, начешіть її однорядковой гребінцем по всій довжині. На палець акуратно накрутіть пасмо і підійміть вийшло кільце вгору, закріпіть його невидимками хрестоподібно. З іншого боку зробіть те ж саме. Решта волосся розчешіть, закріпіть зачіску за допомогою лаку для волосся сильної фіксації.
6
Чоловічі зачіски 40х років складалися з стрижки «наголо» з залишеної чубчиком і суворого «боксу». У моді були кашкети і кепки, тому чоловіки особливо не піклувалися про модні стрижках.
Зверніть увагу
Укладання в ті роки не вимагала будь-яких закріплюють коштів, так як необхідності в їх використанні просто не було.
Корисна порада
Зачіски 40х років добре поєднуються з сукнями простого крою і яскравим макіяжем.