Як записати фільм з комп'ютера на двд. Як скопіювати відео з комп'ютера на двд.

DVD-приводи, встановлювані в сучасні комп'ютери і ноутбуки, наділені функцією запису файлів на диски. Для здійснення цього процесу можна використовувати засоби операційних систем Windows або спеціалізовані програми.
Вам знадобиться
  • - Nero Burning Rom.
Інструкція
1
Щоб забезпечити гарну якість записуваних даних, використовуйте програму Nero Burning Rom. Скачайте демо-версію цієї утиліти, якщо ви не плануєте постійно працювати з нею. Встановіть програму, відключивши додаткові опції.
2
Перезавантажте комп'ютер. Запустіть ярлик файлу nero.exe, розташований на робочому столі. Існує два основних алгоритму запису відеофайлів. Якщо ви плануєте запускати фільми за допомогою DVD-плеєрів та подібних пристроїв, то в меню швидкого запуску виберіть пункт DVD-Video.
3
Встановіть галочку поруч з пунктом «Запис». Натисніть кнопку «Новий». У лівому меню виділіть папку AUDIO_TS. Скопіюйте в неї потрібні звукові фрагменти відеофайлів, якщо такі є. Самі відеокліпи скопіюйте в папку VIDEO_TS. Для пошуку потрібних файлів використовуйте праву частину робочого вікна програми Nero. Пам'ятайте про те, що в даному випадку можна використовувати тільки формат VOB.
4
Натисніть кнопку «Запис» і виконайте настройку параметрів запису диска. Встановіть необхідну швидкість, виберіть число копій. Натисніть кнопку «Прожиг». Перевірте записані файли після завершення роботи програми.
5
Якщо вам потрібно записати файли іншого формату на диск, то виберіть пункт DVD з даними в меню швидкого запуску. Натисніть кнопку «Новий» і перенесіть необхідні відеофайли в ліве вікно програми.
6
В даному випадку можна зняти галочку з пункту «фіналізувати диск». Це дозволить надалі додавати файли на цей носій. Для відтворення файлів за допомогою DVD-плеєра краще завершити сесію. Це особливо актуально при роботі з порівняно старими пристроями.
7
Натисніть кнопку «Прожиг» після складання списку файлів. Перевірте якість записаних даних, відкривши кілька відеофайлів.
В даний час для того щоб записати на диск фільм в хорошій якості, вже не достатньо CD диска. Фільми вміщаються тільки на DVD. Запис DVD дисків стандартними засобами Windows доступна в операційних системах Vista і 7. Користувачам версії Windows XP і більш ранніх, для запису DVD можна використовувати програму Nero.
Інструкція
1
Щоб записати фільм на DVD за допомогою Windows Media Center, відкрийте програму і у вікні «Пуск» виберіть розділ «Задачі», а потім клацніть «Записати компакт-диск або DVD». У вікні, виберіть формат диска «Відео DVD», а в наступному вікні введіть назву диска або залиште запропоноване за замовчуванням. Тепер у вікні «Вибрати носій" клацніть на кнопці «Відтак», а потім виберіть потрібний для запису файл з фільмом, виділивши його прапорцем. Натисніть «Записати DVD» і ваш фільм буде записаний на диск.
2
Щоб записати DVD з фільмом за допомогою програми для запису дисків Nero, запустіть програму і виберіть розділ DVD-ROM, якщо ви будете дивитися записаний диск на комп'ютері. Якщо диск буде відтворюватися на побутовому DVD програвачі, натисніть кнопку DVD Video. У вікні, зліва ви побачите вміст поки ще порожнього диска, а праворуч - вміст вашого комп'ютера. Знайдіть на своєму комп'ютері файл з фільмом і перетягніть його в ліве вікно програми. В індикаторі заповнення диска внизу вікна програми ви побачите, чи є ще вільне місце на диску. Якщо вільне місце дозволяє додати на диск ще один або кілька фільмів, перенесіть потрібні файли в ліве вікно. Тепер можете запустити процес запису фільму на диск, натиснувши кнопку «Запис» в меню програми.