Як підключити дисковод. підключення дисковода до комп'ютера.

Найбільш поширений спосіб модернізації персонального комп'ютера - це встановлення та підключення до нього дисковода. Дана операція не вимагає звернення до сервісного центру, так як підключити дисковод не складно, а все, що вам знадобиться - це невелика викрутка, підходяща до маленьких гвинтиків корпусу системного блоку.
Інструкція
1
Вимкніть комп'ютер і обесточьте його. Зніміть бічну кришку корпусу системного блоку. Вгорі з лицьового боку корпусу видаліть пластикову заглушку, розташовану на місці установки нового дисковода.
2
Уважно огляньте дроти і роз'єми на материнській платі. Жорсткі диски і приводи зазвичай підключаються до роз'ємів з однаковим інтерфейсом: ATA або SATA. Відповідно, шлейфи, якими вони приєднуються до материнської плати, будуть також однаковими. Визначтеся з послідовністю підключення дисковода. Залежно від цього, встановіть на ньому перемичку в положення "Master" або "Slave".
3
Якщо на відповідних шлейфах в системному блоці є вільний роз'єм, тоді, попередньо встановивши дисковод в призначене місце вгорі корпусу із зовнішнього боку, підключіть його до відповідного гнізда дисковода. Якщо на задіяних шлейфах вільного роз'єму не залишилося, підключіть до материнської плати новий кабель з комплекту дисковода. Надалі до цього кабелю можна буде підключити й інші дисководи і жорсткі диски. В відповідне гніздо підключіть провід, що подає напругу від блоку живлення.
4
Закріпіть дисковод фіксують гвинтами. Вставте і закрийте бічну кришку корпусу системного блоку. Увімкніть комп'ютер. Якщо установка була проведена правильно, дисковод автоматично буде виявлений в BIOS і стане доступний для роботи в операційній системі.