Як лікувати дисбактеріоз після антибіотиків. Як швидко вилікувати дисбактеріоз.

Лікуванням дисбактеріозу , який часто виникає після прийому антибіотиків , не можна займатися самостійно - це може робити тільки лікар. Але і хворий повинен знати основні етапи та методи терапії цього захворювання.
Інструкція
1
Для лікування дисбактеріозу , який характеризується порушенням мікрофлори кишечника, лікар швидше за все призначить вам пробіотики - препарати, що містять живі мікроорганізми нормальної мікрофлори здорової людини. Метою такого лікування є відновлення порушеного прийомом антибіотиків балансу бактерій у вашому шлунково-кишковому тракті. Поступаючи в ваш кишечник, нормальні мікроорганізми почнуть інтенсивно розмножуватися і знищать наявні там хвороботворні бактерії.
2
Вам необхідно знати, що пробіотики випускаються в 2 формах - рідкої і сухою. До перших належать такі широко розповсюджені пробіотики: лактобактерин, біфідумбактерин, хілак-форте, біовестін-лакто, а до найчастіше призначається лікарями сухим пробіотикам - лінекс, бактисубтил і пробифор. Перед призначенням цих препаратів обговоріть з лікарем, пробіотики якої форми вам буде зручніше приймати. Рідкі ліки цієї групи вважаються більш ефективними і корисними, але зберігати їх необхідно тільки в холодильнику, що може бути не завжди зручно для працюючої людини.
3
Важливим чинником в лікуванні дисбактеріозу , виниклого після прийому антибіотиків , є дієта. Вам буде легше впоратися з даними недугою, якщо ви відмовтеся від продуктів зі спеціями, грибів, часнику, копченостей, маринадів, щавлю, цибулі, шпинату, шоколаду, газованих напоїв, морозива і кислих фруктів. Не вживайте в їжу солодощі та здобні вироби, які здатні викликати у вашому кишечнику процес бродіння. В період лікування, який зазвичай триває не менше 10 днів, в вашому меню обов'язково мають бути присутні кисломолочні продукти, молочні каші, овочі та солодкі фрукти. Ви також можете включити в свій раціон нежирне м'ясо і хліб з висівками. Хороший лікувальний ефект при дисбактеріозі надає яблучне пюре, яке рекомендується вживати декілька разів на день.