Як організувати відеозв'язок.

Для персонального комп'ютера розроблено велику кількість різноманітного програмного забезпечення. Для організації відеозв'язку також існують спеціальні програми.
Вам знадобиться
  • - програма Skype.
Інструкція
1
Щоб організувати відеозв'язок на комп'ютері, потрібно встановити спеціальну утиліту. Як правило, подібного програмного забезпечення в інтернеті досить багато. Однією з поширених програм є Skype. Дана утиліта дозволяє за допомогою підключення до інтернету зв'язуватися з іншими користувачами, і спілкуватися за допомогою голосового зв'язку, а також відео та миттєвими повідомленнями.
2
Знайти і завантажити програму можете на офіційному сайті. При завантаженні файлів обов'язково використовуйте антивірусне програмне забезпечення, бажано ліцензійне. Як тільки програмний пакет буде у вас на жорсткому диску, запустіть файл exe формату. З'явиться майстер установки. Встановіть програму в локальний диск «С», тому що всі утиліти зазвичай зберігаються на одному локальному секторі з операційною системою. На робочому столі з'явиться ярлик.
3
Запустіть програму подвійним натисканням клавіші миші по ярлику утиліти. З'явиться вікно реєстрації нового користувача. При цьому не забувайте, що повинен бути підключений інтернет. Всі дзвінки відбуваються в програмі через інтернет. Заповніть всі поля, які вимагає система. Уважно вводите електронну адресу. За допомогою нього можна буде відновити логін або пароль.
4
Натисніть кнопку «Готово». Почекайте деякий час, поки система додасть нового користувача. Як тільки все буде готово, перед вами з'явиться віконце з привітанням. Щоб почати відеозв'язок , вам потрібно додати нового користувача. Для цього натисніть у верхній панелі кнопку "Знайти учасника". Введіть логін або назва міста. Також є й додаткові параметри, за якими можна проводити пошук. Натисніть кнопку «Додати». Далі вам потрібно клікнути по вкладці «Викликати». Як тільки співрозмовник прийме вхідний дзвінок, почнеться розмова і відеозв'язок включиться.