Як наклеїти тоніровочную плівку. наклеїти плівку на авто.

Тоновані вікна в автомобілі захищають водія і пасажирів від сонячних променів і сторонніх поглядів, надають машині стильний і сучасний вигляд. Наклеїти тоніровочную плівку можна своїми руками, заощадивши гроші на поїздку в автосервіс.
Вам знадобиться
  • - ножиці;
  • - плівка;
  • - лінійка;
  • - лопатка;
  • - ганчірка;
  • - мильний розчин.
Інструкція
1
Підготуйте скла для нанесення тонування. Акуратно зніміть їх, вимийте і протріть бензином. Не повинно бути ні найменшої бруду, пилу, розлучень. Інакше після наклеювання під плівкою можуть утворитися некрасиві горбки. Просушіть скла. Ви можете не виймати їх, однак при цьому нанесення плівки потребуватиме великої спритності.
2
Накрийте стіл клейонкою, простеживши, щоб на ній не було пилу і піску. Зробіть розчин з води і мила. Виріжте плівку потрібної форми, залишаючи припуск в кілька міліметрів. Покладіть скло на стіл.
3
Нанесіть на скло мильний розчин. Краще використовувати розпилювач - це дозволить домогтися рівномірності. Акуратно зніміть захисну плівку з шматка тонування. Намочіть клейку сторону тонировочной плівки розчином.
4
Акуратно розгладьте плівку по склу за допомогою лопатки або ганчірки. Не натискайте занадто сильно - плівка може порватися. Розгладжуйте у напрямку від центру скла до країв. Плівка повинна щільно прилягати до скла, найменші бульбашки і нерівності неприпустимі. Якщо повітря потрапив під плівку , його треба видавити і домогтися якісного прилягання. Ображати краю плівки. Залиште скло на кілька годин для висихання. Перевірте, чи добре тримається плівка. Встановіть скло на автомобіль.
Зверніть увагу
Нанесення тонувальної плівки надає автомобілю гарний вигляд, захищає салон від вигорання під сонячними променями, полегшує роботу автокондиционера, утримує осколки при руйнуванні скла, істотно підвищує комфорт водія і пасажирів, зменшуючи сліпучий ефект від зустрічних фар.
Корисна порада
При покупці тонировочной плівки вибирайте той тон, який красиво поєднується з вашою машиною. Не варто використовувати дуже темну тонування - це може привернути пильну увагу ГИБДД і ускладнити проходження технічного огляду.