Як прочитати dbf файл.

Формат .dbf є досить застарілою формою зберігання інформації для програм, що працюють з базами даних. Для відкриття файлів з розширенням .dbf необхідна наявність встановлених на вашому комп'ютері сторонніх програм.
Вам знадобиться
  • - MS Office Excel;
  • - програма для відкриття DBF.
Інструкція
1
У разі якщо у вас немає можливості встановити спеціальну програму для читання файлів з розширенням DBF, скористайтеся програмою Microsoft Office Excel або її аналогами. Зазвичай такі програми бувають встановлені практично на кожному комп'ютері.
2
Якщо файл не відкривається, спробуйте вручну замінити його розширення з .dbf на .mdf. Попередньо переконайтеся, що у вашому комп'ютері включено відображення повного найменування файлів з розширенням; якщо ж цього не було зроблено, змініть даний параметр в меню «Властивості папки» на вкладці «Вид» в панелі управління комп'ютером.
3
Просто зніміть позначку з позиції «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів », застосуйте зміни і перейменуйте файл, після чого відкрийте його в Excel. Тут все може залежати від того, в якій саме програмі створювався файл .dbf; якщо він раніше використовувався досить специфічною в шифруванні програмою, швидше за все, він не відкриється.
4
Скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму для розшифровки файлів .dbf. Таких програм досить багато в інтернеті, одна з них так і називається «Програма для перегляду DBF- файлів ». Не завантажуйте програми з сумнівних ресурсів, завантажити тільки з офіційних сайтів розробників. Перевірте установник на віруси і після інсталяції запустіть програму. В її головному меню виберіть вікно файлів , після чого вкажіть директорію до DBF-даними, які хочете розшифрувати.
5
Якщо жоден із способів програмної розшифровки файлу бази даних вам не допоміг, зверніть увагу, чи не пошкоджений він. Також в файлів ом менеджері перевірте, який саме програмою він був створений, після чого скачайте її в інтернеті для відкриття, при цьому бажано використовувати ту ж саму версію, яка створювала базу даних.
Корисна порада
По можливості намагайтеся дізнаватися, який саме програмою був створений файл бази даних.