Як зробити анімовану іконку.

Анімовані іконки найчастіше використовуються для блогів і форумів в якості аватара користувача. Їх можна зробити за допомогою додатково встановлюваного на ваш комп'ютер програмного забезпечення.
Вам знадобиться
  • - доступ до інтернету для скачування програм.
Інструкція
1
Зберіть всі зображення, з яких хочете зробити анімовану іконку . Відредагуйте їх у звичайному графічному редакторі, підігнавши розмір, співвідношення сторін і так далі. Завантажте на ваш комп'ютер програму для створення і редагування анімаційних зображень, наприклад, Adobe Image Ready, Gif Animator або будь-яку іншу на ваш розсуд. Встановіть завантажену програму на ваш комп'ютер, якщо необхідно, виконайте її активацію по телефону або через інтернет.
2
Через меню вашої програми виберіть пункт створення нового анімаційного зображення. Виберіть кількість кадрів, після чого додайте в кожен з них відібрані відредаговані вами зображення. Налаштуйте перехід, який зазвичай відображається в мілісекундах, розставте зображення в кінцевому порядку.
3
Для застосування особливих ефектів скористайтеся меню редагування анімації, зазвичай вони включають в себе не тільки налаштування переходу зображення, але й додаткові матеріали, які можна включити в анімацію. Змініть розмір зображення до бажаного, після чого застосуйте зміни і збережіть картинку з розширенням.gif"в папці на жорсткому диску. Якщо вам потрібно зберегти саме іконку , виберіть розширення .ico.
4
Якщо ви хочете зробити анімаційне зображення за певним шаблоном, скачайте його у вигляді файлу .atn з інтернету, попередньо подивившись результати виконання послідовності. Не рекомендується користуватися даним методом, якщо ви збираєтеся й далі часто виконувати роботу з анімаційними зображеннями, оскільки вам необхідно буде навчитися редагувати їх самостійно.
5
Зверніть увагу, що часто програми-аніматори вже містять редактор картинок, але для забезпечення найкращих результатів роботи кожну краще обробляти в окремому редакторі для статичних зображень.
Корисна порада
При створенні картинок заздалегідь редагуйте зображення.