Як зробити переадресацію в Ютел. переадресація на Ютел.

Переадресація дзвінків дозволяє при придбанні нового номера мобільного телефону налаштувати прийом вхідних дзвінків таким чином, щоб зі старого номера вони перенаправлялись на новий.
Вам знадобиться
  • - мобільний телефон.
Інструкція
1
Налаштуйте переадресацію викликів в Utel, щоб приймати надходять на мобільний телефон виклики на будь-який номер, вказаний вами, будь то міський, мобільний, міжнародної або міжміський номер. При цьому дзвінки на старий номер надходити не будуть, а послуга активна навіть тоді, коли апарат вимкнений. Для активації переадресації в Utel зробіть це за допомогою меню свого телефону.
2
Оберіть вид переадресації, який ви можете використовувати в Utel: безумовна (у цьому випадку всі дзвінки, що надходять на ваш мобільний будуть переадресовані на вказаний номер); переадресація, якщо телефон зайнятий (даний вид дозволить не пропустити важливий дзвінок в тому випадку, коду ви говорили по мобільному і до вас не могли додзвонитися, потрібний дзвінок переведеться на інший номер); переадресація, якщо абонент не відповідає (вхідний дзвінок буде переведений на інший номер, якщо він залишається без відповіді протягом двадцяти секунд); переадресація, якщо телефон недоступний (якщо ваш телефон поза зоною доступу або відключений, активізується переадресація).
3
Активуйте послугу переадресації, у випадку, коли номер не відповідає. Для цього наберіть зі свого мобільного телефону код * 61 * «Введіть номер телефону, на який необхідно переадресовувати виклики» #, натисніть кнопку виклику. Активуйте переадресацію у випадку, якщо телефон недоступний або вимкнений.
4
Для цього наберіть команду зі свого мобільного телефону * 62 * «Введіть номер, на який будуть переадресовані виклики» #, клавіша виклику. Щоб активувати переадресацію у випадку, якщо телефон зайнятий, введіть з мобільного код * 67 * «Введіть номер телефону, одержувача переадресованих дзвінків» #, натисніть зелену клавішу.
5
Для перевірки стану переадресації наберіть * # 61 або 62 або 67 (залежно від виду) #, зелена клавіша. Щоб скасувати переадресацію в Utel, наберіть зі свого мобільного телефону код # 61/62/67 #, клавіша виклику.