Як змінити стрілку миші. програма для приколів стрілка миші.

Стрілка миші, або курсор, в середовищі операційної системи Windows може мати різну форму, колір і розмір. Якщо вас не влаштовує встановлений набір покажчиків від компанії Microsoft, завантажте і встановіть на свій комп'ютер курсори, зроблені сторонніми розробниками.
Інструкція
1
За умовчанням в будь-якій версії ОС Windows є набір з декількох курсорів, якість і зовнішній вигляд яких навряд чи задовольнить навіть самого невибагливого користувача. Їх можна знайти в розділі «Миша» панелі управління Windows з меню «Пуск». Відкривши вкладку "Покажчики" і вибравши одну з представлених схем, ви зміните ту саму стрілку миші .
2
Якщо ж ви хочете по-справжньому перетворити вид курсора, варто піти іншим шляхом. Для користувачів Windows XP, Vista або 7 є невелика безкоштовна версія програми CursorFX, яка значно розширює існуючий набір покажчиків миші . Щоб завантажити додаток, перейдіть на офіційний сайт програми за адресою http://www.stardock.com/products/cursorfx/downloads.asp і натисніть кнопку Download внизу сторінки.
3
Запустіть завантажений інсталяційний файл, а після завершення інсталяції натисніть кнопку Finish. Якщо в останньому діалоговому вікні майстра установки ви не зняли прапорець Run CursorFX now, додаток запуститься автоматично і ви зможете відразу ж приступити до вибору курсора. Якщо програма не запустилось, перейдіть в меню «Пуск» і в розділі «Усі програми» знайдіть і клацніть значок щойно встановленої утиліти.
4
В головному вікні програми відкрийте в меню розділ «Мої курсори», виберіть вподобану вам схему покажчиків і натисніть кнопку «Застосувати», щоб змінити курсор. Якщо пропонованого набору вам здасться мало, відкрийте розділ «Ще курсорів!» І натисніть посилання в головному вікні, щоб перейти на сайт, на якому можна скачати готові набори покажчиків.
5
Вибравши вподобаний вам набір, натисніть кнопку Download, а після завантаження виконуваного файлу клікніть по ньому двічі. Вам навіть не доведеться знову відкривати вікно програми Cursor FX - набір покажчиків буде тут же змінений. Таким же чином ви можете в будь-який час завантажити нову схему і змінити курсор миші за настроєм.
Корисна порада
Після запуску файлу з новою схемою, набір курсорів буде автоматично додано до меню програми Cursor FX.
Вбудована система курсорів угнетет кого завгодно - нудні білі стрілки, сірі збільшувачі, білі пісочний годинник. Нудно, дуже нудно. Втім, все, що буде потрібно, щоб привести всі ці курсори і стрілки до «пристойному» зовнішнім виглядом - це виконати ряд невеликих процедур.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, інтернет.
Інструкція
1
Пройдіть за адресою: Пуск - Панель управління - Миша. Відкривши вкладку "Покажчики", виберіть більш відповідну і цікаву для Вас схему. Після цього натисніть «Застосувати» і потім на «ОК».
2
Якщо вас система в цілому влаштовує, але при цьому деякі окремі її курсори дратують, то вам на допомогу прийдуть пошукові системи і Інтернет. Знайшовши і скачавши курсори, додайте їх в окрему папку. Потім, навівши мишу на кожен конкретний покажчик, виділіть його (один клацання лівою кнопкою миші), потім натисніть на кнопку «Огляд» і пройдіть в папку, куди ви додали курсори. Виберіть необхідний курсор і натисніть "Відкрити". Потім на «ОК». Готово!
3
Якщо жодна з системних схем вам не подобається, і шукати курсори по одному вам також незручно, скористайтеся сторонніми програмами, які дозволяють встановлювати схеми для курсорів, замінюючи оригінальні, одним клацанням миші. Такими програмами є: IconPackager (для системи Windows 7), Cursor XP (відповідно для XP), CursorFx - різні версії програми працюють як для ОС XP, Vista і 7; а також для різних ОС підійде ActivIcons. Всі вони мають легкий дружній інтерфейс і російську мову.
Корисна порада
Для Windows 7 в Панелі управління Вам потрібен пункт «Персоналізація», а в ньому «Зміна покажчиків миші». Перед цим не забудьте помістити скачані курсори в папку Cursors в тій директорії, куди у Вас встановлена ОС. (За замовчуванням - Windows).