Як приймати вітаміни "Ундевит". ундевіт Як приймати.

« Ундевит - це перевірений часом недорогий полівітамінний комплекс. Він розроблений спеціально для літніх людей і містить у своєму складі органічні речовини, необхідні для поліпшення обмінних процесів.
Інструкція
1
« Ундевит » призначається для поліпшення обміну речовин і загального самопочуття переважно людям похилого віку. Завдяки збалансованому складу, він допомагає впоратися з проявами гіповітамінозу, відновитися після антибактеріального лікування і полегшити перебіг хронічних захворювань. Крім того, « Ундевит » дозволяє скоротити відновний період після операцій і травм.
2
Двічі на рік, в осінній та весняний період, проходите профілактичний курс лікування. Приймайте щодня по одному драже « Ундевит а». Пийте препарат за тією ж схемою при наявності хронічних захворювань у стадії ремісії, перед операцією, при дотриманні лікувальної дієти, через яку неможливо забезпечити надходження достатньої кількості вітамінів в організм.
3
При загостренні хронічних захворювань, появі виражених ознак гіповітамінозу, погіршенні самопочуття з незрозумілих причин збільште дозування « Ундевит а» до двох-трьох драже на добу. Вживання препарату в декілька прийомів ефективніше, ніж одномоментний прийом добової дози.
4
Приймайте « Ундевит » після їди. Щоб лікування виявилося ефективним, чи не розжовуйте і не запивайте драже. Розсмоктуйте його протягом 3-5 хвилин.
5
Профілактичний курс становить 3-4 тижні. Тривалість лікувального залежить від тяжкості стану, вираженості гіповітамінозу, призначення лікаря.
6
« Ундевит » дозволений до застосування і в підлітковому віці. У цьому випадку препарат вживається за вищеописаною схемою в тому ж дозуванні. У період вагітності прийом препарату небажаний через наявність у складі великої дози вітаміну А.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ec-nLAIH3GM
Зверніть увагу
Приймайте препарат з обережністю при наявності захворювань шлунково-кишкового тракту і порушення функції печінки. При виникненні алергії негайно припиніть терапію.