Як усунути закладеність вуха.

Заложенность вуха - симптом суб'єктивного відчуття хворого, який зустрічається при різних патологіях слухового апарату. Виражається глухотою, шумом у вухах, тяжкістю в голові, відчуттям потрапляння у вухо води, неприємним звучанням власного голосу. Закладеність вуха часто супроводжується вушної болем. Причинами можуть бути гострий середній отит, гостре запалення євстахієвої труби, риніт, наявність сторонніх тіл у вусі, що потрапила в слуховий прохід вода, сірчані пробки і викривлення носової перегородки.
Вам знадобиться
  • - вазелінове масло;
  • - спиртова настоянка прополісу, мигдальне масло.
Інструкція
1
Якщо закладеність вух постійна, негайно зверніться до лікаря-отоларинголога. Тільки фахівець, обстеживши слуховий апарат, поставить діагноз і призначить адекватне лікування.
2
Так інфекція носа, глотки, хронічний риніт є причиною інфікування слухової труби, яке викликає гострий середній отит. Відповідно, щоб вилікувати закладеність вуха, необхідно усунути причину, що викликала його.
3
Частою причиною закладеності вух стає викривлення носової перегородки. Проводиться операція на перегородці - септопластика. В результаті зникає закладеність вуха.
4
Для відновлення дренажної та вентиляційної функцій євстахієвої труби застосовують судинозвужувальні засоби (носові краплі). Також використовується физиолечение і тепло на вухо.
5
Якщо запалення в носі і носоглотці стихло, але слухова труба непрохідна, роблять продування вуха, що сприяє видалення рідини в носоглотку через євстахієву трубу. У важких випадках використовують введення в слухову трубу і барабанну порожнину через катетер ферментів, які розчиняють застиглу запальну рідину, і глюкокортикоїдних препаратів. Вони швидко знімають запалення.
6
Скористайтеся великим досвідом народної медицини. Для розм'якшення сірчаної пробки, що є частою причиною закладеності вуха, рекомендується закладати на ніч у вухо ватяну турундочку з вазеліновим маслом. Курс лікування 7-14 днів.
7
Ефективним засобом лікування закладеності вуха є прополіс з мигдальним маслом. Візьміть аптечний препарат спиртової настоянки прополісу і змішайте в рівній пропорції з мигдальним маслом. Змочивши ватяну турундочку в приготовленої суміші, закладайте у вухо на ніч. Курс лікування - 10-14 днів.
Зверніть увагу
Проблем зі слухом можна уникнути, якщо вчасно зміцнювати імунітет, у міжсезоння вживати профілактичних заходів, що дозволяють припинити розвиток інфекції.