Як ввести апостроф.

апостроф називають наголосами кому, яка використовується на листі як в російській мові (в основному для написання закордонних власних назв), так і в більшості іноземних мов латинської групи. Для введення цього знака використовується спеціальна клавіша стандартної клавіатури, а також таблиця символів операційної системи Windows або пакета Microsoft Office.
Інструкція
1
Найпростіший спосіб ввести наголосами кому - натиснути клавішу з нанесеними символами лапок вгорі і апострофа внизу, яка знаходиться трохи лівіше клавіші введення (Enter). У кириличної розкладки клавіатури натискання цієї клавіші виведе на екран букву «Е». Але що робити, якщо саме ця клавіша виявилася зламаною, і ввести знак апострофа за допомогою клавіатури не представляється можливим?
2
Якщо ви працюєте в кожної з програм пакету Microsoft Office (Word, Excel і т.п.), перейдіть на вкладку «Вставка» та натисніть кнопку «Символ». За умовчанням вона розташована в правій частині панелі інструментів самої останньої. Виберіть розділ «Надрядкові і підрядкові», щоб звузити пошук серед кількох сотень символів. Знайдіть знак апострофа і натисніть кнопку «Вставити». Наголосами кома з'явиться в тексті.
3
Точно так само можна додати апостроф в поле для введення тексту в будь-якому додатку Windows (браузер, програма для обробки зображень, поштове додаток і т.п.). Для цього, якщо на ваш комп'ютер встановлена сьома версія Windows, відкрийте меню «Пуск» і введіть у поле для пошуку слово «таблиця», щоб швидко знайти системне додаток «Таблиця символів». Для користувачів більш ранніх версій Windows цю утиліту доведеться шукати, послідовно відкриваючи в меню «Пуск» наступні розділи: «Усі програми», «Стандартні», «Службові».
4
У діалоговому вікні додатка «Таблиця символів» символ наголосами коми можна знайти в першому рядку списку елементів - це буде сьомий значок за рахунком. Інший варіант - ввести слово Apostrophe в поле «Пошук» в тому ж діалоговому вікні. Програма автоматично видасть вам потрібний символ.