Як змінити дані в ящику.

Мало хто з сучасних користувачів не має своєї поштової скриньки. При реєстрації поштової скриньки кожен з користувачів заповнює особливі форми своїми особистими даними, такі правила поштових сервісів. Але бувають такі ситуації, коли з часом в житті щось людини щось змінилося, і йому необхідно змінити свої дані в поштовій скриньці. Як саме це зробити, наприклад на mail.ru?
Інструкція
1
Зайдіть на сайт mail.ru. Для цього введіть у поле адресного рядка вашого інтернет-браузера без лапок «www.mail.ru». Перед вами відкриється головна сторінка сайту.
2
На цій сторінці в лівій частині знайдіть блок «Пошта». Введіть дані для авторизації: ваш логін і пароль, після чого натисніть кнопку «Увійти».
3
Ви потрапите на сторінку з вхідними листами. Вгорі розташовуються кнопки «Написати», «Перевірити», «Адреси» і т.д. Виберіть кнопку «Ще» і натисніть на неї. Випаде список, в якому необхідно вибрати «Налаштування».
4
Ви потрапите на сторінку налаштувань поштової скриньки. Щоб змінити свої дані, введені вами при реєстрації пошти, такі як ПІБ, дата народження і т.д., натисніть на посилання "Анкетні дані". У формі необхідно змінити те, що ви хочете. Можна вибрати новий псевдонім, змінити або додати фото, поміняти підлогу, місто проживання. Також тут можна відрегулювати деякі налаштування М-Агента. Після внесення будь-яких змін обов'язково збережетеся, для цього натисніть кнопку внизу сторінки «Зберегти».
5
На станиці налаштувань пошти можна змінити й інші дані, наприклад, змінити пароль, зайшовши у відповідний розділ. Для зміни пароля введіть поточний пароль, потім придумайте і введіть новий. Для того щоб система переконалася, що ви не робот, введіть код з картинки, після чого знову ж натисніть кнопку «Зберегти».
6
Щоб відрегулювати показ рекламної інформації у вашій поштовій ящику , виходячи з ваших поточних інтересів, зайдіть в «Персональну інформацію та сервіси». Регулярно змінюйте дані цієї сторінки. Тут можна змінити такі дані як сімейний стан, освіта, сферу вашої роботи, використання інтернету, споживчі переваги та інше. Після внесених змін не забудьте зберегтися.
На що тільки не йдуть сучасні російські дизайнери та прославлені кутюр'є, щоб потрапити на світову арену модних показів. Тижні моди проходять у багатьох містах, таких як Париж, Мілан, Нью-Йорк і Лондон. Схожі тижні, присвячені моді та її творцям, проводяться і у нас в Москві під назвою Volvo Fashion Week. Таку назву подія отримала в 2009 році завдяки своєму спонсору - найбільшому автобрендів Volvo. Промоушн російських дизайнерів здійснюється 2 рази на році- в кінці березня і в кінці жовтня.
Вам знадобиться
  • Для того, щоб потрапити на Тиждень Моди в Москві, необхідно бути відомим дизайнером, російським модним кутюр'є, фотографом, журналістом або організатором цієї події. Якщо ви не є ніким з перерахованих вище персон, вхід на показ вам буде закритий. Тому як даний захід проводиться для того, щоб показати себе, свої моделі, просунути свою творчість і стати відомим. Отже, ні до чого показу натовп роззяв, які до моди не мають ніякого відношення. Але для непрофесійних любителів фешн-індустрії все-таки існують кілька способів зануритися в царство моди і світського гламуру.
Інструкція
1
Можливо, у вашому оточенні є знайомі-дизайнери, фотографи, співаки та інші знаменитості. Пошукайте. Справа в тому, що у цих людей вхід на показ вільний і є можливість, окрім себе, провести ще кількох людей на свій розсуд на цей захід.
2
Багато дизайнерів одягу перед проведенням Тижня моди проводять акції в своїх бутиках. Вони полягають в тому, що, купивши кілька речей в магазині, ви можете отримати VIP-запрошення на показ. З одного боку, це приємний бонус для вас, з іншого, - дизайнер отримує можливість пропіарити свою колекцію і бренд.
3
Відомим фешн-блогерів також відкрита дорога на Тиждень моди в Москві. Оскільки саме вони є своєрідними законодавцями моди , мають вплив на широку громадськість і несуть багато сподобалися їм бренди в маси. Так що ви можете почати вести свій модний блог прямо зараз, і, можливо, незабаром потрапите на один з чарівних показів на особисте запрошення від відомих дизайнерів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U5Rw5mE-Ugo
Корисна порада
Якщо ви маєте величезне бажання потрапити на Тиждень моди в Москві, то дотримуйтесь цих нескладних порад. Дізнавайтеся про найближчі акціях в магазинах і брендових бутіках, шукайте знайомства у відповідних колах, любіть і цікавтеся модою, і ваше бажання обов'язково збудеться.