Як впливати на людину.

Оточуючі люди іноді поводяться так, що наше життя виявляється ніби отруєної. І хочеться впливати на людину, щоб він виправив свою поведінку. Найважче впливати на найближчих, а й для цього випадку є хороший план дій.
Інструкція
1
Погодьтеся з тим, що людина має право на свою точку зору. Близька вам людина не є вашим рабом. І він не зобов'язаний чинити так, як вам хочеться. Навіть якщо його поведінка завдає вам біль, він має свободу вибору - вступати саме так.Естественно, ви не повинні перебувати в стані жертви. Але для зміни ситуації почати треба з визнання свободи іншої людини. Погодьтеся всередині себе дивитися на людину як на особистість, котра має свої погляди, смаки і принципи життя. Вибачте, якщо ця особистість вас чимось ранила.
2
З'ясуйте, яка у людини мрія. Не думайте, що йому аби поїсти, поспати, та телевізор подивитися, а більше нічого в житті не цікавить. Мрії людини часто йдуть з його дитинства. Задавайте питання, розмовляйте з людиною доти, поки не з'ясуєте, про що він мріє або коли-небудь мечтал.Узнайте, що він намагався зробити для того, щоб наблизитися до своєї мрії. Часто погане поведінка людей пов'язано саме з тим, що вони зневірилися прийти до своєї мети. На цьому кроці не давайте жодних порад, просто слухайте. Ви повинні добре зрозуміти, в чому проблема людини. Постарайтеся поглянути на життя його очима.
3
Знайдіть інформацію про те, як інші люди досягали подібної мрії. Тут вам доведеться потрудитися. Треба знайти хороші приклади з життя. Доведеться прочитати чимало книг, статей. Добре б зустрітися з людьми, що добилися успеха.Проводіте цей збір інформації в таємниці. Ваше завдання - добре підготуватися до наступного кроку. Вам доведеться розмовляти з людиною про те, що його мрія досяжна. Щоб він надихнувся, ви самі повинні надихнутися цією ідеєю. І тому вам потрібні докази. Шукайте їх, поки не знайдете.
4
Покажіть людині, як він може наблизитися до своєї мрії. Будьте акуратні і дочекайтеся моменту, коли людина буде готовий до такої розмови. Створіть необхідну для цього обстановку. Розкажіть про всім, що вам відомо. Висловіть впевненість у тому, що він може досягти успеха.В кінці розмови скажіть, що у вас є маленька прохання. І поясніть, що ви очікуєте від нього. Оскільки ви подбали про його мрію, він може бути трохи і відкритий до ваших прохань. Цілком імовірно, що ви знайдете компроміс щодо питання, яке вас особисто зачіпає.
Зверніть увагу
Не прагніть маніпулювати людиною. Проявляючи турботу і любов, ви торкаєтеся душі людини. Намагаючись ж якось маніпулювати, ви лише зруйнуєте відносини.
Корисна порада
Людина має право не погодитися з вами і не піддатися на ваше вплив. В такому випадку залиште його в спокої і покажіть особистим прикладом, як треба жити. Наберіться терпіння.
Підсвідомість відповідає за дії, які ви виконуєте на автоматі, не подумавши. Воно контролює не тільки інстинкт самозбереження, але і є вмістилищем життєво важливої інформації. Всі ваші страхи, комплекси, цінності та установки закладені в підсвідомості. Якоюсь мірою воно управляє свідомістю людини, викликаючи певний спектр почуттів (провини, страху, ейфорії і т.п.) і підштовхуючи до конкретного поведінці. Якщо підсвідомість володіє такою силою, то, навчившись впливати на нього, можна легко впливати на людини.
Інструкція
1
Один з найвідоміших методів впливу на підсвідомість - гіпноз. За допомогою гіпнозу занурюють в снів або псевдосон, від чого свідомість загальмовується, і людині можна навіяти все, що завгодно. У медицині широко використовується такий вид гіпнозу. Він допомагає людині позбутися залежностей, страхів, емоційно-особистісних розладів, сексуальних проблем.
2
Нейро-лінгвістичне програмування також є популярним способом впливу на підсвідомість. Ви копіюйте позу, міміку, жести людини, говорите в тому ж темпі, що і він, дотримаєте такий же часовий проміжок між словами і паузами, говорите тільки на цікаві людини теми. Таким чином, Ви легко входите в довіру, стаєте одним. Вплив на людини ведеться по декількох каналах сприйняття. Коли чоловік і чує, і бачить, і відчуває те саме, йому важко встояти перед таким напором інформації.
3
Підпорогові методи мають успіх при впливі на підсвідомість. Багато чули про ефект 25-го кадру. Або ж у фільмах, де герой користується певною маркою телефону. Таким способом телеглядача змушують купувати такий же телефон.
4
Метод багаторазового повторення часто використовують в рекламі. Ви можете не сприйняти всерйоз товар, який вам рекламують, але ваша підсвідомість обов'язково запише інформацію про це побачене. А коли ви виявите його на прилавках магазина, то вам захочеться купити цей товар.
5
Загіпнотизувати людини можна і в бадьорому стані. Таким видом гіпнозу користуються вуличні шахраї: циганки, злодії, кишенькові злодії. Всякі їхні дії спрямовані на те, щоб людина завмер, дивився на них широко розкритими, здивованими очима, в його головному мозку утворився осередок збудження, і поступово він втрачає здатність контролювати свою свідомість. За допомогою раптової появи, несподіваних слів, співчуття, приєднання до стану жертви, шахраї викликають несвідому симпатію до себе. І можуть робити з жертвою абсолютно все, що захочуть.