Як перевести американські розміри одягу. мода счем носять майки алкоголічки.

З ростом популярності покупок через інтернет все актуальнішою стає знання міжнародних систем маркування розмірів одягу. Зараз в Росії можна купити одяг з США, не виходячи з дому, і тут вам знадобляться не тільки інтернет і електронний гаманець, а й знання розмірів американської одягу.
Вам знадобиться
  • - основні виміри в сантиметрах (обхват грудей, стегон, талії);
  • - американська система маркування розмірів.
Інструкція
1
Напишете таблицю відповідності російських та американських розмірів: сороковому російському відповідає американський шостий, далі йде збільшення на два в тій і іншій системі. Таким чином, виходять відповідності: 40 - 6, 42 - 8, 44 - 10 і т.д. Керуйтеся цими даними при виборі сукні, пальто, блузи, жакета.
2
Виміряйте обхват талії, стегон і грудей для правильного визначення розміру жіночого верхнього одягу , а також для визначення розмірів брюк, суконь, жакетів і блуз. Виробляєте завмер обхвату грудей по найбільш виступаючим точкам, вільно облягає сантиметровою стрічкою (так само виміряйте і обхват стегон). Талію слід щільно охопити сантиметровою стрічкою.
3
Виміряйте свій ріст для уточнення розмірів: є окрема таблиця розмірів для жінок маленького росту (150 - 160 см).
4
Складіть таблицю відповідності ваших індивідуальних і американських розмірів одягу : обхвату грудей 85 - 86,5 см (талії - 65-66 см, стегон - 91,5-92,5) відповідає розмір 4; обхвату грудей 87,5-89 см (талії - 67,5-68,5, стегон - 94-95,5) - розмір 6.
5
Визначаючи подальші розміри, додавайте по 2,5 см до попереднього значення в сантиметрах і дві одиниці до розміру. Таким чином, розміром 6 + 2 відповідатиме обхват грудей 87,5 + 2,5 (№ 8 - 90 см), люфт розміру залишається також 1,5 см, тобто для №8 - від 90 до 91,5 см. Майже та ж сама система діє і відносно обхвату талії і стегон: крок розмірів - 2,5 см, люфт для обхвату стегон - 1,5 см, для обхвату талії - 1 см. Таким чином, для №8: обхват стегон 94 + 2 , 5 = 96,5 см, люфт - від 96,5 до 98 см; обхват талії 67,5 + 2,5 = 70 см, люфт - від 70 до 71 см.
6
Скорегуйте таблицю розмірів для маленького росту (від 150 до 160 см): обхват грудей зменшіть на 1 см, обхват талії і стегон - на 1,5 см. Таким чином, №8 відповідає мірками 89-90 см, 68 , 5-70 см, 95,5-96,5 см. Крок розмірів залишається колишнім - 2,5 см, а люфт - менше: 1 см для обхвату грудей і стегон, 1,5 см для обхвату талії.
Багато стикаються з необхідністю переводити звичний російський розмір в іншу систему. І якщо до європейських параметрам або французьким в Росії вже звикли, то необхідність перевести німецькі, а тим більше американські розміри і раніше викликає певні труднощі.
Інструкція
1
Роздрукуйте спеціальну таблицю, в якій перераховані всі існуючі системи розмірів, в тому числі й американських. Візьміть її з собою в магазин і користуйтеся щоразу, коли виникне утруднення. Не завжди можна зрозуміти, система якої країни використовується в даній точці, - зверніться до продавця і запитайте його про це. Досить запам'ятати один розмір - наприклад, російський, і знайти відповідні йому в інших країнах.
2
Скористайтеся конвертером розмірів. Цю програму можна знайти в інтернеті. Запишіть де-небудь побачені результати або просто запам'ятайте. Даний спосіб має один недолік: далеко не кожен може похвалитися, що йому завжди підходять речі одного і того ж розміру, так як навіть російські лекала не випускають одягу одного крою. Однак недолік легко усунути. Запам'ятайте, що на кожен наступний російський розмір до американського потрібно додає не двійку, а одиницю, і ви легко зможете обчислити потрібний.
3
Попросіть консультацію у продавця в магазині. Він допоможе вам розібратися в зазначених на етикетках розмірах і підбере потрібний. Однак у цьому випадку краще відразу взяти в примірювальну речі не тільки підібраного розміру, але також на розмір більше і менше.
4
Виберіть систему розмірів, яка вам здасться найзручнішою, і виміряйте свої параметри відповідно до її вимог. Так, щоб зрозуміти свій російський розмір, визначте наступні показники: обхват грудей, талії і стегон. Вважається, що для розуміння розміру достатньо навіть одного виміру - першого, проте в сукупності три розміри дадуть більш точний результат. Крім того, врахуйте, що розміри можуть відрізнятися при купівлі різних предметів одягу. Для дівчини з параметрами 80-66-90 швидше за все підійде кофта 42 розміру, а штани - 44. Обчисливши розмір по російській системі, знайдіть відповідний в інших, скориставшись вже зазначеними вище способами.