Як підключити додаткову трубку Panasonic. запасні трубки ктелефонам панаонік.

Стаціонарні радіотелефони зручні у використанні, вам більше не потрібно мучитися з телефонним шнуром, яка не дотягується до потрібних місць в кімнаті або кухні. Особливо це актуально для великих приміщень, в яких можна підключити декілька трубок до телефонної базі.
Вам знадобиться
  • - радіотелефон Panasonic;
  • - додаткова трубка.
Інструкція
1
Візьміть інструкцію до телефону і визначте, чи підходить додаткова трубка для підключення до бази даної моделі. На один блок ви можете зареєструвати до шести трубок. Зверніть увагу, що використання інших моделей, не зазначених в інструкції, може привести до невиконання деяких операцій (настройки блоку і трубки).
2
Наприклад, ви зможете розмовляти за допомогою додаткової трубки по внутрішньому зв'язку з іншою трубкою, а в цей час на третій трубці вестиметься зовнішній виклик. Використовуйте додаткові базові блоки, їх можна встановити до чотирьох, щоб розширити зону використання телефону. Зверніть увагу, якщо трубка виходить із зони дії бази, до якої вона підключена, то буде проведений пошук іншої бази, а розмова, що вівся в цей час, перерветься.
3
Натисніть кнопку в центрі джойстика, на екрані з'явиться значок трубки, натисніть «ОК». Потім за допомогою кнопок «Вгору» і «Вниз» виберіть пункт «Реєстрація», клацніть «ОК». Аналогічно відзначте пункт «Реєстрація трубки» - «ОК». Далі виберіть номер базового блоку, для якого ви хочете зареєструвати трубку , натисніть «ОК».
4
Натисніть на кнопку гучного зв'язку в перебігу п'яти секунд на базовому блоці, поки не почуєте сигналу реєстрації. Якщо будуть дзвонити всі наявні трубки, зупиніть реєстрацію і повторіть даний крок.
5
Дочекайтеся, поки на дисплеї відобразиться команда Pin бази, введіть пін-код бази телефону, за замовчуванням це 0000 і натисніть "ОК". Якщо ви не пам'ятаєте свій пін-код, в такому випадку вам необхідно звернутися в центр сервісного обслуговування Panasonic. Якщо реєстрація додаткової трубки пройшла успішно, то на екрані перестане блимати значок мережі, а якщо в телефоні включені тональні сигнали клавіш, то прозвучить тон, підтверджуючий успішне підключення додаткової трубки.