Як завести віртуальний гаманець.

В інтернеті люди часто використовують електронні гроші для оплати різних товарів. Система webmoney являє собою складну структуру. У зв'язку з цим у користувачів виникають деякі проблеми при реєстрації.
Інструкція
1
Для початку вам потрібно зайти на офіційний сайт системи за посиланням webmoney.ru. Використовуйте антивірусне програмне забезпечення, щоб забезпечити безпеку вашого комп'ютера. Натисніть кнопку «Реєстрація». Система автоматично вас перенаправить на іншу сторінку. Введіть свій мобільний телефон. Вам прийде код перевірки, який потрібно ввести в наступній сходинці на сайті. Як тільки система визначить, що ви не бот, надасть вам можливість заповнити персональні дані.
2
Уважно вводите подібну інформацію, так як при видачі атестатів потрібно буде підтверджувати всі копіями документів. Вкажіть діючу електронну адресу, на який прийде посилання для авторизації. Щоб активувати ваш гаманець , вам потрібно пройти по посиланню. Далі система попросить повторно ввести номер мобільного телефону, на який прийде код перевірки.
3
Вам буде призначений пароль для авторизації в програмі. Скачайте на офіційному сайті утиліту WM Keeper Classic. Встановіть в системний локальний диск персонального комп'ютера. При запиті про підтвердження сертифікатів натисніть на кнопку «Відхилити». Запустіть програму. Введіть код, який був вам виданий системою. Утиліта автоматично запуститься. Почекайте деякий час, щоб програма авторизуватися. Якщо цього не сталося в автоматичному режимі, натисніть кнопку F5.
4
Клацніть по кнопці «Створити гаманець ». Виберіть еквівалент валюти, для якої буде створено спеціальний номер. Почекайте деякий час, поки система авторизує створений вами гаманець . Подібну операцію потрібно проробляти для кожної валюти окремо. При цьому не варто забувати про те, що з деякими гаманцями вам не можна буде працювати. Це пов'язано з вашим місцем розташування.
Поступово банківські карти, безготівкова оплата товарів і послуг стають звичними для російських громадян. З кожним роком збільшуються й обсяги продажів в інтернеті, які оплачуються за допомогою банківських карт. Щоб убезпечити себе від інтернет-шахраїв, які можуть вважати дані вашої банківської карти за допомогою шкідливих програм, зручніше користуватися віртуальною банківською картою, рахунок на якій ви можете поповнювати безпосередньо перед тим, як провести з неї оплату.
Інструкція
1
Якщо ви підключені до інтернет-банку тієї кредитної організації, де у вас є активна пластикова карта і відкрито поточний рахунок або мається кредитна (споживча) карта, то ви можете створювати віртуальну карту перейшовши в інтернет банк. Уточніть на сайті, чи мається така можливість у вашому банку. Ви можете створити віртуальну карту з тим лімітом, який необхідний для здійснення конкретної покупки. Вам буде надано номер картки, термін її дії, унікальний код ідентифікації власника. Після покупки, цю карту можна тут же закрити, використовуючи інтернет-банк.
2
Ви також можете отримати віртуальну електронну карту , гроші на яку будуть перераховані з вашого мобільного рахунку. Для цього можна використовувати сайт електронної платіжної системи QIWI або QIWI Гаманець. Увійдіть у системі, вкажіть номер свого мобільного телефону і через пару хвилин отримаєте всі необхідні для здійснення платежів в інтернеті реквізити своєї віртуальної карти. Ви можете завести її і безпосередньо через платіжний термінал системи QIWI. Це також займе всього кілька хвилин.
3
Віртуальну карту може завести кожний бажаючий, навіть якщо у нього немає рахунку в банку. Зверніться для цього в інтернт-магазин віртуальних карт. Вам навіть не буде потрібно розкривати для цього свої персональні дані, система забезпечує повну анонімність і конфіденційність всієї інформації. Оплатіть карту будь-яким зручним для вас способом - електронні гаманці, інтернет-банк, Perfect Money, Телебанк, Liberty Reserve або LiqPay. У першому випадку карту вам оформлять практично миттєво, в інших - протягом 24 годин. В інтернет-магазині вам буде запропоновано безліч типів і номіналів віртуальних карт, з яких ви завжди зможете вибрати найбільш підходящу.
Зверніть увагу
Дія віртуальної карти, зазвичай, обмежена кількома місяцями, але ви завжди зможете оперативно завести її зазначеними способами.
Корисна порада
Віртуальна карта Visa або MasterCard - зручний спосіб оплати не тільки на російських, але і на іноземних інтернет-сервісах. З її допомогою ви можете поповнити свій баланс в Skype, придбати товари на Ebay і Amazon.