Як замінити фанову трубу.

У внутрішній каналізаційній системі будинку використовуються фанові труби. За такою безнапірної зливний трубі стікає вода з усього стояка. Фанова труба також з'єднує стік каналізації з атмосферою, даючи приплив повітря в систему. Заміну старої труби на нову можна здійснити як в межах квартири, так і на всьому протязі стояка.
Інструкція
1
Проведіть демонтаж системи старої каналізації. Як правило, сьогодні чавунні фанові труби вже віджили себе і потребують заміни на пластикові вироби. Однак дотримуйтеся обережності. Проконсультуйтеся з фахівцями, щоб встановити, чи не призведе заміна частини чавунного стояка на пластиковий до зниження міцності всієї системи каналізації будинку. Відключивши стояк, послідовно від'єднайте елементи конструкції.
2
Монтаж нової фанової труби починайте з нижньої жорсткої точки, тобто з магістрального стояка. Якщо мова йде про встановлення або заміни каналізації в заміському будинку, почніть монтаж від точки, де починається фундамент. Просвердлите отвори в несучих конструкціях і встановіть нову трубу , прикріпивши її хомутами. Після установки сантехніки підведіть до унітазу фановий відведення.
3
У деяких випадках фанові каналізаційні труби буває важко поєднати між собою. Щоб полегшити входження кілець ущільнювачів, змастіть їх попередньо силіконом або рідким милом. Силікон, на відміну від мила, краще ущільнює з'єднання, але зажадає додаткових зусиль у разі демонтажу.
4
Використовуйте при монтажі фанової труби виключно металеві хомути. Це забезпечить міцність і надійність конструкції, а також дозволить вибрати можливі відхилення від лінії розмітки, які трапляються при складанні труби. Шпилька стандартного металевого хомута має зручну кручені структуру, що робить можливою досить точне регулювання з'єднуються.
5
За допомогою мінеральної плити або монтажної піни виконайте звукоізоляцію фанової системи. Монтажна піна простіше в застосуванні, але не дозволить при необхідності демонтувати конструкцію і зібрати її знову після прочищувальний ревізії. Втім, при влаштуванні нескладної домовик системи каналізації така закладення «намертво» не становить небезпеки.