Як почистити картридж. Як прочистити сопла картриджа hp.

Час від часу струменеві принтери можуть починати друкувати некоректно - з білими лініями і вертикальними смугами по всьому друкованого аркушу. Якщо ці смуги не зникають після перезавантаження або друку перевірочного аркуша, швидше за все, потрібно виконати очистку картриджа . Почистити картридж можна кількома різними способами, і в цій статті ми розглянемо деякі з них.
Інструкція
1
В деяких моделях принтерів (наприклад, HP) можлива очищення картриджа через панель управління принтером. Виберіть в налаштуваннях розділ «Засоби та чистка картриджа і роздрукуйте порожній білий аркуш.
2
Також почистити картридж можна, використовуючи програму «Центр рішень HP. В розділі «Параметри друку виберіть« Обслуговування принтера і відкрийте вікно "Налаштування друку. В службах пристрої виберіть чистку картриджів і виконуйте вказівки програми, поки не отримаєте роздруківку потрібної якості.
3
Якщо ці методи не допомагають, і якість друку не покращується, спробуйте почистити безпосередньо самі контакти картриджів вручну.
4
Вийміть з принтера картридж, звільнивши його від фіксаторів, і підготуйте м'яку тканину однорідної фактури, без ворсу і волокон, а також тампони з м'якої гуми і чисту фільтровану воду. Очищайте картриджі по одному - спочатку дістаньте один картридж не більше, ніж на 30 хвилин, потім встановіть його на місце і дістаньте другий.
5
Перевірте, чи немає на контактах картриджа сторонніх часток і плям чорнила.
6
Змочіть гумовий тампон або шматочок тканини чистою водою, вичавіть і акуратно протріть мідні контакти, не чіпаючи сопла, і утримуючи картридж за бокові сторони. Залиште контакти підсохнути на 10 хвилин. Після цього встановіть картридж назад, переконавшись, що при установці пролунав характерний клацання. Потім дістаньте другий картридж і виконайте з ним те ж саме.
7
Крім очищення мідних контактів, може знадобитися очищення областей навколо сопел картриджів - на цих місцях часто накопичується пил, чорнильні плями і бруд. Для очищення поверхні картриджа навколо сопел вам будуть потрібні ті ж матеріали, що і для очищення мідних контактів. В процесі очистки не Уникайте дотиків до контактів і самих сопел.
8
Витягнутий для чистки картридж покладіть на рівну поверхню так, щоб сопла опинилися нагорі. Змочіть у воді тампон і відіжміть, а потім протріть краю сопел і області навколо них. Самі пластини сопел чистити не потрібно - це може привести до виведення їх з ладу. Встановіть картридж на місце і закрийте кришку принтера. Перевірте, чи змінилося якість друку.