Як обставити 16 кв. м. в кімнаті 2 вікна поділ зон.

Маленьку кімнату легко зробити затишною. Це може бути дитяча, спальня, вітальня і навіть кімната-універсал. З 16 квадратних метрів зробіть свій особистий кабінет або кімнату студента. Оклейте кімнату світлими шпалерами, щоб вона здавалася більше. Використовуйте дзеркала для збільшення простору.
Вам знадобиться
  • - меблі;
  • - предмети декору.
Інструкція
1
Обставте приміщення невеликими, але функціональними предметами меблів, якщо ця кімната єдина у вашій квартирі. Шафи й полиці вибирайте неглибокі, щоб вони не займали багато простору. Нижній ярус шафок зробіть закритим для речей, а верхні полиці залиште відкритими - повітряними, на них поставте книги, диски, сувеніри. Замість габаритної ліжка купите розкладний диван.
2
Якщо ви багато працюєте вдома, вам необхідний свій кабінет. Його легко зробити в 16-ти метровій кімнаті. Вибирайте світлі меблі, якщо, звичайно, не хочете створити злегка похмуру атмосферу англійської кабінету. Приділіть особливу увагу письмового столу, досить великим, з безліччю шухлядок. Крісло або стілець повинні бути зручними і не тісними, з деталями, що підтримують спину в потрібному положенні. На полицях розставте свою колекцію кубків або ще чогось, щоб пожвавити атмосферу кімнати.
3
Для спальні набір меблів зберіть в магазині, маючи при собі план кімнати. Консультанти підкажуть вам, що саме і якого розміру, потрібно придбати. Напевно, вийде кілька варіантів, з яких вибирайте відповідний вам за ціною та якістю. Не забудьте пухнастий килимок під ноги і дзеркало в красивій рамі.
4
Зробіть в цій кімнаті куточок для одного з членів сім'ї. Інтер'єр в ретро-стилі легко зробити зі старої бабусиної меблів. Знайдіть металеву ліжко, зніміть з неї стару фарбу і пофарбуйте свіжої - «смачного» кольору. Так само поступите з дерев'яним комодом з красивою різьбленням - обережно зчистити старий лак і покрийте новим засобом. Світлий килимок з візерунком, ситцеві фіранки і плюшеві іграшки чудово доповнять ретро-стиль кімнати.
5
16 метрів підійдуть і для дитячої, навіть для кількох дітей, якщо використовувати ліжко з двох ярусів. Меблі вибирайте яскраву, привабливу для ока дитини. Іграшки складіть у великий розписний скриню. Кілька спортивних предметів (скакалки, м'ячі, шведська стінка, баскетбольне кільце) необхідні для фізичного розвитку ваших дітей, тому виділіть для них кут в кімнаті. Поставте письмовий стіл і стілець, які регулюються по висоті, і кілька книжкових полиць для підручників.