Як відобразити дзеркально відео.

При обробці знятого відеоматеріалу іноді виникає необхідність застосувати ефект дзеркального відображення відео. Найпростіший спосіб для виконання цього завдання - використання встановленої програми «Кіностудія Windows Live», яку можна знайти в списку стандартних програм ОС Windows 7.
Інструкція
1
Якщо на ваш комп'ютер встановлена більш рання версія Windows (Vista або XP), ви можете завантажити додаток «Кіностудія Windows Live» на офіційному сайті за адресою http://download.ru.msn.com/wl/moviemaker. Після установки запустіть програму і додайте свій відеоролик за допомогою команди «Додати відео і фотографії» з головного меню.
2
Дочекайтеся, поки програма зробить раскадкровку ролика, а потім виберіть кадр, який вам потрібно відобразити дзеркально. Ви можете вибрати як один або кілька кадрів, так і весь відеоматеріал. Для цього вам потрібно буде виділити кадри, утримуючи клавішу Ctrl і виділяючи фрагменти курсором. Інший варіант - виділіть все, використовуючи «гарячі» клавіші Ctrl + A.
3
Перейдіть на вкладку «Візуальні ефекти» в головному меню програми (за замовчуванням відкрита вкладка «Главная»). Щоб активувати приховані ефекти, клацніть по піктограмі зі стрілкою в нижній частині смуги прокрутки панелі ефектів. У розділі «Віддзеркалення» виберіть один з пропонованих варіантів: горизонтальне або вертикальне відображення. Ефект буде тут же застосований. Щоб подивитися результат, натисніть кнопку відтворення в панелі навігації. Якщо результат вас задовольнив, перейдіть до наступного кроку - збереженню відеофайлу.
4
Поверніться на вкладку «Головна» і натисніть кнопку «Зберегти фільм», яка розташована в правій частині панелі інструментів. У меню, наведіть курсор на один з пропонованих варіантів запису відеоролика, щоб прочитати підказки і вибрати відповідний формат кінцевого відео.
Зверніть увагу
Додаток «Кіностудія Windows Live» підтримує більшість популярних форматів (за винятком MKV) і дає можливість зберегти відеоролик як в низькій якості, так і у форматі HD (високої роздільної здатності).
Корисна порада
Щоб після обробки відео завантажити ролик на YouTube, просто виберіть у момент збереження фільму відповідну команду.
Створюючи і встановлюючи аватари з дзеркальним відображенням для акаунтів соціальних мереж, більшість користувачів робить їх допомогою якого-небудь сайту. З одного боку, це швидко і зручно, з іншого боку - цей сайт залишає на зображенні свій підпис - адресу сайту в мережі інтернет. Це служить їм рекламою, а ви показуєте, що картинка зроблена не вами. Якщо вам потрібно було створити дзеркальну копію вашої фотографії, то при наявності графічного редактора Photoshop - це виявиться простим заняттям.
Вам знадобиться
  • Редактор піксельної графіки Adobe Photoshop.
Інструкція
1
Відкрийте програму - потім відкрийте файл (фотографію), який буде редагуватися. Для цього натисніть «Файл» - «Відкрити» (File - Open).
2
Створіть дублікат шару: «Шар» - «Новий» - «Копія» (Layer - New - Layer via Copy).
3
Натисніть «Редагування» - «Трансформація» - «Відбити вертикально» (Edit - Transform - Flip Vertical). Зробіть стик 2 фотографій.
4
Далі необхідно зменшити прозорість у другого шару, для додання ефекту дзеркала. На панелі шарів виберіть шар - «Прозорість» (Opacity) - встановіть від 35% до 40%.
5
Натисніть правою кнопкою на шарі - виберіть пункт «растеризувати».
6
Для скидання кольору дзеркального зображення натисніть клавішу «D» - потім «X» (для зміни місць). Після цього натисніть «Q» (режим швидкої маски).
7
Виберіть інструмент «Градієнт» (Gradient Tool). Візьміть звичайний чорно-білий градієнт. Натисніть клавішу «Shift» і прямою лінією ведемо градієнт від середини до нижньої частини дзеркальної фотографії. У вас повинен з'явитися окрас рожевого кольору.
8
Натисніть клавішу "Q" для зняття режиму швидкої маски. Що з'явилося виділення слід інвертувати натисканням меню «Виділення» - пункт «Інверсія» (поєднання клавіш Ctrl + Shift + I).
9
Після цього видаляємо дзеркальний шар і насолоджуємося «авкой», яку ви зробили самі.