Як вибрати комп'ютерні колонки.

Асортимент акустичних систем, призначених для роботи з персональними комп'ютерами, з кожним днем збільшується. При виборі колонок для ПК потрібно визначити мету покупки даного пристрою і з'ясувати можливості вашого комп'ютера, а точніше - його звукової карти.
Інструкція
1
Оберіть тип акустичної системи. Найчастіше можна зустріти наступні комплектації: 2.0, 2.1 і 5.1. До першого типу відносяться системи, що складаються з двох активних колонок. Другий і третій комплекти включають в себе кілька сателітів і сабвуфер. Призначення останнього - відтворення звуку з низькими частотами. Для домашнього використання краще вибрати систему 2.0 або 2.1.
2
Якщо ви любите дивитися фільми високої якості, і звукова карта вашого комп'ютера підтримує режим роботи з п'ятьма сателітами і сабвуфером, то придбайте систему 5.1. Зазвичай колонки в таких акустичних системах порівняно маленькі. Вони розраховані на відтворення чистого, а не гучного звуку.
3
Якщо ви все-таки зупинили свою увагу на системах 2.0, то вивчіть характеристики вподобаних колонок. З'ясуйте діапазон звукових частот, які можуть передавати динаміки. Для прослуховування сучасної електронної музики переважніше вибрати акустику з хорошим «верхнім» показником.
4
Зверніть увагу на кількість смуг (динаміків) у кожної колонки . Зазвичай кожен динамік призначений для відтворення звуку певного частотного діапазону. Тобто чим більше смуг в колонці, тим чистіше буде звук. Непоганими показниками володіють трьох і чотирьохсмугові акустичні системи.
5
Для системи 2.1 зовсім не обов'язково наявність трьохполосних сателітів. Нижні частоти будуть практично повністю відтворюватися за допомогою сабвуфера. Зверніть увагу на співвідношення потужності колонок і сабвуфера. Потужні Саби, як правило, коштують дорожче. Спільне використання такого сабвуфера і слабких сателітів призведе до сильного спотворення звуку, тому акцент буде зроблений на відтворення низьких частот.