Як поміняти фару на Chevrolet Aveo.

Кожен автомобіліст повинен постійно стежити за станом фар на своєму автомобілі, так як саме вони забезпечують безпечну їзду в темний час доби. Якщо фара тріснула або перестала працювати, то її необхідно замінити. Зробити цю процедуру можна самостійно, так як вона дуже проста.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - бавовняні рукавички;
  • - нова блок-фара;
  • - чиста ганчір'я.
Інструкція
1
Відвідайте офіційний магазин, який займається постачанням сертифікованих запчастин для автомобілів марки Chevrolet. Зверніться до продавця-консультанта з проханням показати вам блок- фару для Chevrolet Aveo. Вивчіть документацію до запчастини, переконайтеся в тому, що купується деталь оригінальна. Купуйте запчастини тільки в перевірених магазинах.
2
Вимийте автомобіль безпосередньо перед заміною фари. Заженіть його в гараж. Відкрийте капот і зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї. Це обезструмить бортову систему харчування і дозволить уникнути короткого замикання. Прочитайте керівництво по експлуатації автомобіля Chevrolet Aveo. У ньому ви зможете знайти ілюстровану інструкцію по заміні фари.
3
Знайдіть три болта, які кріплять блок- фару . Два з них розташовані зверху, а третій знаходиться на бічній стороні, яка ближче до решітці радіатора. Акуратно візьміться за корпус фари, трохи потягніть на себе і витягніть її з гнізда. Не забудьте надіти бавовняні рукавички, щоб не пошкодити і не забруднити руки.
4
Знайдіть з тильного боку дроти, що йдуть до фарі. Від'єднайте колодку проводів ближнього і дальнього світла. Ця колодка, як правило, білого кольору. При знятті беріться за корпус. Ні в якому разі не тягніть за дроти. Це може призвести до порушення ізоляції проводів. Потім від'єднайте колодки електрокоректора і габаритного вогню. Тепер фару можна повністю зняти. Якщо скло фари було розбите, то огляньте підкапотний простір. Ніде не повинно залишитися осколків від скла фари. Звільнене гніздо слід ретельно протерти і очистити від скопилася бруду.
5
Встановіть нову фару у зворотній послідовності. Порівняйте зовнішній вигляд обох фар. Вони не повинні відрізнятися ні за кольором, ні за фактурою. Накиньте мінусову клему на акумулятор та увімкніть фари. Перевірте, чи однаково світять стара і нова лампи.