Як зменшити вагу фото. Як зменшувати фото за вагою.

Зменшення «ваги» фотографії досягається за рахунок зміни розміру файлу шляхом конвертації його в інший формат. Інший спосіб - зміна дозволу знімка - може бути використаний, якщо вихідний файл збережений у форматі JPEG, але при цьому фотографія зроблена у високому дозволі.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно змінити фотографію, яка має велику вагу через те, що формат файлу - BMP або TIFF, можна буде обійтися графічним редактором Paint, який можна знайти на будь-якому комп'ютері з встановленою операційною системою Windows в меню «Пуск ». Просто додайте файл в програму і відразу ж збережіть його, вибравши при цьому в якості кінцевого формату JPEG.
2
Деякі фотокамери записують цифрові знімки в форматі RAW, який є найбільш об'ємним з усіх контейнерів графічних зображень. Щоб зменшити вагу такого фото, буде потрібно Photoshop. Процедура буде такою ж, як і у випадку з Paint - завантажте знімок і збережіть його у форматі JPEG.
3
Якщо редактора Photoshop під рукою немає, можна скачати одну з невеликих утиліт, призначених для конвертації графічних файлів всіх можливих форматів, включно RAW, TIFF і BMP. Це може бути Picture Resize Genius, ImageConverter Plus і т.п. Ці програми можна знайти на будь-якому софт-порталі рунета або на офіційних сайтах розробників.
4
Інтерфейс додатків простий і зрозумілий - утруднень не повинно виникнути навіть у початківців користувачів. Досить додати фотографію (або навіть декілька), вказати формат кінцевого файлу (для максимального зменшення розміру рекомендується JPEG) і дати команду конвертувати.
5
Щоб зменшити вагу знімка, що має високий дозвіл і збереженого у форматі JPEG, тобто з максимальним відсотком стискання, відкрийте фото в тому ж найпростішому редакторі Paint. Натисніть кнопку «Змінити розмір» або натисніть одночасно клавіші Ctrl і W. Вкажіть новий розмір зображення в відсотком або пиксельном співвідношенні, а потім збережіть отриманий результат командою «Зберегти як» (Ctrl і S).
Метан і пропан є цінними хімічними речовинами. Вони, аналогічно нафти, використовуються в якості не тільки палива, але і сировини для виробництва пластмас і навіть ліків. Замислюватися про їх економії повинен кожен.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся автомобілем, обладнаним ГБО, для економії газу використовуйте ті ж прийоми, які зазвичай застосовуються для економії бензину. Виробіть економічний стиль водіння, правильно відрегулюйте двигун, і т.д.
2
При використанні газової плити застосовуйте посуд, що забезпечує найменші втрати тепла (не надто малого і не занадто великого діаметра). Якщо вам необхідно закип'ятити воду для пари чашок чаю, що не заливайте в чайник більше води, ніж потрібно.
3
Пам'ятайте, що після того, як запальничка перестала працювати, в ній залишилося ще вельми багато газу . Просто впало його тиск. Запальничку, перестала працювати на морозі, відігрійте руками або перенесіть в тепле приміщення (але ні в якому разі не нагрівайте її будь-якими іншими способами), і вона ще трохи попрацює. Якщо у неї є клапан, значить, вона є перезаправлять. Навчіться правильно і безпечно її заправляти. При заправці відразу ж припиняйте подачу газу , як тільки запальничка заповниться. Для ще більшої економії газу киньте курити або хоча б перейдіть на електронні сігарети.Спічкі екологічніше одноразових запальничок, але повністю програють за цим показником заправляли (у тому числі і тим, які призначені для запалення не сигарет, а газу в газовій плиті або колонці).
4
Змініть газову колонку на таку, в якій не використовується чергове полум'я, або, хоча б, відключайте це полум'я при тривалих перервах у використанні приладу.
5
З метою непрямого зменшення витрати газу , економте електроенергію і воду. Багато ТЕЦ працюють саме на газі. Навіть при користуванні холодною водою, ви побічно витрачаєте газ, оскільки насоси харчуються електроенергією від турбогенераторів тієї ж ТЕЦ.
6
Якщо ви є керівником тваринницького господарства, розгляньте питання про отримання на своєму господарстві метану за допомогою метантенков і використанні його для локального опалення та отримання електроенергії.