Як зменшити документ в word. Як зменшити обсяг файлу word з діаграмою.

Обсяг документа Microsoft Word залежить як від наявності в тексті зображень, так і від типу файлу, в якому збережений документ. Позбувшись від непотрібних картинок або зберігши файл в «правильному» форматі, розміри документа можна скоротити часом у кілька разів.
Інструкція
1
Для початку видаліть всі непотрібні картинки з тексту. Якщо ні одним зображенням не можна пожертвувати, спробуйте все ж спочатку вирізати їх, потім зменшити їх об'єм за допомогою будь-якого графічного редактора, і після знову вставити картинки в документ.
2
Наприклад, якщо спочатку в текст було додано зображення у форматі BMP, то після збереження того ж знімка в JPEG ви скоротите розмір кінцевого файлу в 10-15 разів! А якщо буде потрібно змінити дозвіл картинки до необхідного розміру, можна виграти до 80% від початкового об'єму!
3
Якщо вихідних файлів з картинками у вашому розпорядженні немає, а вирізавши їх, вам не вдається їх зберегти, скористайтеся маленькою хитрістю. Відкрийте документ на потрібній сторінці і зробіть «скріншот» (знімок екрану).
4
Для цього натисніть клавішу Prt Sc на клавіатурі, потім відкрийте графічний редактор Paint і натисніть одночасно Ctrl і V. Зображення з'явиться на екрані. Ображати фон і збережіть картинку командою «Зберегти як» у форматі JPEG.
5
Щоб зменшити документ Word, який не містить ілюстрацій, інший раз досить зберегти його у форматі docx. Для цього на ваш комп'ютер повинен бути встановлений пакет Microsoft Office 2007 або 2010. Щоб зберегти документ в потрібному форматі, виберіть у меню команду "Зберегти як" і вкажіть у полі «Тип файлу» значення «Документ Word».
6
Якщо вибрати «Документ Word 97-2003», файл буде мати розмір в 3-5 разів більше. Однак майте на увазі, що файл формату docx («Документ Word») відкриється тільки за допомогою редактора Word версії 2007 або 2010.
Корисна порада
Якщо вам важливо зберегти тільки текст (без вихідного форматування, відступів, переносів, розмірів і типів використовуваних шрифтів і т.д.), збережіть документ у форматі txt (тип файлу: «Звичайний текст»). Так ви зможете зменшити розмір файлу в кілька десятків разів.