Як приймати Смекту. Як правильно принемать препоратах смекту.

Смекта (диосмектит), це лікарський препарат, що відноситься до групи сорбентів. Форма - порошок, від сірувато-білого, до сірувато-жовтого кольору, для приготування суспензії, для подальшого прийому всередину. З аптек відпускається без рецепта.

Ліки є препаратом природного походження, який чинить адсорбуюче дію, упорядковує слизовийбар'єр. Також після застосування препарату утворюються полівалентні зв'язку з глікопротеїнами слизу, і збільшуються її Гастропротекторна властивості. Сприяє захисту слизової оболонки травного тракту від негативних дій соляної кислоти, жовчних солей, вірусів і токсинів. Клінічні дослідження показали, Смекта може впливати на процес розмноження вірусів, обмежуючи проникнення вірусів через слизовий шар кишечника, а також з кишечника виводяться не перетравлені вуглеводи, викликають процес газоутворення, сприяє відновленню електролітного балансу. Приймається при діареї, гастриті, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, коліті, а також хворими з больовими диспепсичним синдромом внаслідок виразок, гастритів, дуоденітів. Є й більш суттєва причина приймати ліки - виведення з організму радіонуклеіни або важкі метали. Ще одна перевага цього препарату - безпека, доведена численними дослідженнями і випробуваннями, завдяки чому вона стала показана до застосування вагітним, годуючим і дітям. У Смекти є протипоказання: препарат може викликати гіперчутливість і кишкову непрохідність, алергічні реакції. Ліки зменшує швидкість і ступінь всмоктування одночасно прийнятих лікарських препаратів, тому обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, і уважно вивчіть анотацію до препарату, перед прийомом. Зберігати Смекту потрібно при температурі не вище 25 ° С.

Спосіб приготування:

  1. Розводити Смекту потрібно таким чином: розведіть вміст пакетика з ліками у воді (50мл), поступово всипайте порошок і рівномірно розмішуйте, або перемішайте з напіврідким продуктом (каша, пюре , компот, дитяче харчування).
  2. Розділіть на 3 - 4 прийоми протягом дня.
  3. Дітям до 1 року приймати Смекту дозуванням 3 грами (1 пакетик) в день; Дітям від 1 до 2 років дозуванням 6 грамів (2 пакетики) в день; Дітям старше 2 років 6-9 грамів (3 - 4 пакетики) в день. Приймати смекту варто курсом лікування 3- 7 днів, інтервали між прийомом Смекти та іншими лікарськими засобами повинні складати 1-2 години.