Як спіймати карася.

Карась - це одна з найвибагливіших риб наших водойм, тому практично в кожному озері, ставку чи річці є ця риба. А самий приголомшливий делікатес з цієї риби - карась, смажений в сметані. Класика російської кулінарії!
Вам знадобиться
  • Водойма
  • Оснащена поплавочная вудка
  • Прикормка
  • Насадки
Інструкція
1
Перший крок Карасьової риболовлі - це вибір водойми. Карась живе найчастіше в озерах з глиняним або піщаним дном і з хорошим водообміном. Тому якщо ви знайшли такий водойму, значить клювання карася вам забезпечені.
2
Карась ловиться найкраще з підгодованого місця, тому наступним кроком буде приготування правильної прикормки. Прикормка найчастіше складається панірувальних сухарів (пшеничні і кукурудзяні) і отрубей.Карась - це одна з риб, клювання якої дуже сильно залежить від ароматизаторів, у нього дуже гарний нюх. Тому дуже важливо вміти грамотно використовувати ароматизатори. Найкраще працюють ефірні масла (анісова, лавандова, укропное і т.п.), фруктові есенції (грушева, бананова, сунична і т.д.). Ще один важливий момент - величина фракції прикормки. Для того, щоб не наситити карася, потрібно подавати її максимально подрібненою.
3
Потім потрібно продумати насадки, за допомогою яких будемо рибалити. Якщо рибалка проходитиме у весняний час, то краще всього використовувати живі насадки (черв'як, мотиль, опариш). Якщо ж в літній час, то в якості насадки краще використовувати манку, тісто, м'якуш.
4
Вудка для карася потрібна з максимально тонкої оснащенням. Волосінь товщиною 0.15-0.18 мм, а поводок можна зробити навіть до 0.1 мм. Гачки повинні бути тонкі і обов'язково гострі. Можна використовувати фрикційні котушки, а можна ловити карася і звичайної безкольцовой вудкою.
5
Поплавки для карася краще використовувати пір'їнкою, довжини та чутливі. За таким поплавцям точніше видно покльовку карася.
6
Після настройки снасті можна приступати до риболовлі, не забуваючи періодично підгодовувати місце закидання снасті.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T4i7mlGXo9w
Корисна порада
Якщо водойма, в якому планується риболовля, зарослий - то принаджувати карася потрібно тільки за допомогою ароматизаторів, корма в такому водоймищі для карася в надлишку.
Карась є однією з найпоширеніших і невибагливих риб внутрішніх водойм країни. На відміну від сазана або коропа, він набагато менш вибагливий і полохливий, його ловля цілком доступна навіть початківцям рибалкам. Але для того, щоб зловити крупного карася, необхідно знати особливості і тонкощі його лову.
Вам знадобиться
  • - рибальські снасті;
  • - наживка;
  • - прикормка;
Інструкція
1
Ловити карася на деяких водоймах можна навіть взимку, але найкращим є період з кінця квітня - початку травня до перших осінніх заморозків. До снастям не пред'являється якихось особливих вимог, можна з успіхом ловити карася на звичайну поплавкову вудку, не забуваючи про те, що чим тонше снасть, тим частіше трапляються клювання. Але до місця вибору лову слід підійти дуже ретельно.
2
Одним з найкращих варіантів є вибір відповідного місця на водоймі з зарослим очеретом берегом. Необхідна невелика прогалина в очереті, що дозволяє закинути вудку. Її можна підготувати, викосивши потрібну ділянку. Незважаючи на те, що очерет з боків прогалини може заважати виведення риби, ймовірність зловити крупного карася в такому місці вище, ніж на відкритій ділянці водойми. Карась любить плавати вздовж заростей очерету, тому буде часто виходити на викошених ділянку, де його і буде чекати гачок з наживкою.
3
Найкраще карась клює рано вранці і ввечері. У місці лову треба кинути не надто рясну підгодовування. Пам'ятайте про те, що вона повинна не насичувати рибу, а стимулювати її апетит. Глибина в місці лову повинна бути не менше півтора метрів, так як на меншій глибині зловити крупного карася складно, на мілководді він виходить звичайно тільки вночі.
4
Для лову карася можна використовувати самі звичайні наживки - наприклад, дощового черв'яка, на якого карась з успіхом клює з початку весни. Ще краще підходять мотиль і опариш. При лові на опариша жало гачка можна залишати відкритим. Личинку проколювати ближче до голови, на гачок краще насаджувати відразу кілька штук. Кращим за якістю вважається опариш, вирощений на м'ясі.
5
Незважаючи на те, що карась може брати найрізноманітніші наживки, їх треба правильно підібрати. В один день карась може прекрасно брати на дощового хробака, а в інший на тому ж самому водоймі віддасть перевагу мотиля або опариша. Часом його можна з успіхом ловити на різні види тіста, приготовані з ароматичними добавками. Можна додавати ванілін, різні олії - соняшникова, конопляне, анісова.
6
Щоб зловити крупного карася, необхідно дотримуватися повної тиші. Не можна голосно розмовляти, стукати, ходити по берегу. Одяг має бути захисного кольору. При виведенні риби намагайтеся робити це максимально акуратно, користуйтеся подсачеком. Спійману рибу бажано тримати не в коші, а в ємності з водою на березі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Jo7cmSdTkWA