Як прискорити завантаження системи.

З часом комп'ютер починає завантажуватися значно довше. Це не пов'язано із зниженням продуктивності його елементів. Зазвичай причиною уповільнення завантаження системи є відсутність своєчасної чистки потрібних файлів.
Вам знадобиться
  • - ССleaner.
Інструкція
1
Перша і основна причина уповільнення завантаження ОС - це засмічення меню «Автозавантаження». Величезна кількість програм під час інсталяції своїх компонентів активують пункт «Автоматично включати при вході в Windows». Це призводить до того, що крім основних процесів ОС завантажується від п'яти до двадцяти програм. Багато з них використовуються раз на місяць, але вони постійно займають ресурси системи . Відкрийте меню «Пуск» і перейдіть до рядка «Виконати».
2
Введіть команду msconfig і натисніть клавішу Enter. Після відкриття нового вікна перейдіть до вкладці «Автозавантаження». Зніміть галочки з тих програм, які не повинні запускатися автоматично. Натисніть кнопку «Застосувати» і в новому вікні виберіть пункт «Перезавантажити зараз».
3
Найімовірніше, ви відразу помітите прискорення завантаження комп'ютера. Приступите до налаштування жорсткого диска. Відкрийте меню «Мій комп'ютер». Знайдіть іконку того розділу вінчестера, на якому встановлена операційна система. Клікніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».
4
Після відкриття меню налаштувань зніміть галочку з параметра «Дозволити індексувати вміст файлів». Натисніть кнопку «Застосувати» і закрийте це меню.
5
Відкрийте вкладку «Сервіс» і виберіть пункт «Виконати дефрагментацію». Підтвердіть запуск цього процесу і дочекайтеся його завершення.
6
Встановіть програму CCleaner, скачавши її з сайту розробників www.piriform.com. Відкрийте цю програму і перейдіть до вкладці «Реєстр». Натисніть кнопку «Пошук проблем». Дочекайтеся завершення сканування системних файлів.
7
Натисніть кнопку «Виправити» і у вікні виберіть пункт «Виправити відмічені». Закрийте програму CCleaner. Перезавантажте комп'ютер.