Як позбутися від прищів на оці.

Причиною появи білих вугрів - міліуми - є закупорка вихідних канальців сальних залоз. Їх розростання, нашарування один на одного провокує утворення твердих мас і утворення міліуми. Найбільш часте їх місце розташування - під очима, близько чи навколо очей, на щоках або скронях. Активне їх формування може свідчити про підвищеній кількості холестерину в крові. Тому рекомендується зробити аналіз крові і перевірити печінку і жовчний міхур.
Інструкція
1
При появі міліуми зверніться в косметологічний кабінет або естетичну клініку. Існує кілька способів позбавлення від них. Найбільш поширений спосіб - це механічне видалення. Косметолог, попередньо продезинфікувавши уражену ділянку шкіри, проколює міліум стерильною голкою і видаляє його вміст. На шкірі залишаються невеликі ранки, які дуже швидко зникають. Щоб не травмувати зайво шкіру і не порушувати роботу сальних залоз, за один сеанс видаляється не більше 10 штук.
2
Більш сучасним способом видалення білих прищів вважається електрокоагуляція. В основі процесу - припікання ураженої ділянки шкіри змінним високочастотним електричним струмом. Після проведеного лікування на шкірі залишається скоринка, яка проходить без сліду. Необхідна після процедурна антисептична обробка шкіри в домашніх умовах.
3
Великою популярністю користується спосіб лазерної коагуляції, який проводиться за допомогою лазера. Принцип дії такий же, як і в попередньому способі. Також утворюється корочка на місці чистки, яка проходить протягом 7-10 днів без слідів. Необхідна обробка антисептиком після процедури в домашніх умовах.
4
Крім вищеописаних способів можливе видалення прищів за допомогою кюретки - інструменту, за формою нагадує ложку. Це найменш ефективний спосіб, використання якого надто травмує шкіру, залишаючи довго не загоюються рубці.
5
Крім проведення даних косметичних процедур, щоб позбутися від міліуми, необхідно дотримуватися ряду правил. У першу чергу необхідно докорінно змінити своє харчування. Відмовитися від кока-коли, газованих напоїв, чіпсів, їжі швидкого приготування, кави та шоколаду. У раціоні харчування повинні постійно бути присутнім кисломолочні продукти, фрукти, зелень, всілякі каші, зелений чай.
6
Необхідно нормалізувати роботу кишечника, адже шкіра бере на себе частину його очисних функцій і викидає непотрібні шлаки і жири через видільні пори, які і засмічуються ними.
7
Пийте не менше 2 літрів на добу чистої води, в ідеалі - талої структурованою.
8
Відмовтеся від куріння і алкоголю, ці два продукти вносять найбільший дисбаланс в природний обмін речовин.
Зверніть увагу
Не рекомендується самостійно видаляти міліуми. Запальний процес починається навіть від попадання мікробів в пору.
Корисна порада
Не варто користуватися який потрапило косметикою. Скористайтеся послугами професійного косметолога з підбору косметичних засобів, відповідних вашому типу шкіри, і її стан дуже швидко вас порадує.