Як зав'язати краватку жінці.

З приходом епохи феменізма жінки відвоювали собі не тільки споконвічно чоловічі права, вони також присвоїли собі право носити спочатку чоловічий одяг, яка в умілих жіночих руках швидко перетворилася на елегантну, витончену і сексуальну. Зрозуміло, прекрасна половина людства не могла обійти такий аксесуар, як краватка.
Інструкція
1
На відміну від чоловічого, у жіночого краватку а немає стількох правил. Дами можуть носити вузькі і широкі, довгі і короткі краватку і, з діловим костюмом, з футболкою або з сукнею. Більш того, вони навіть можуть зав'язувати його не так на шиї!
2
Отже, дівчата можуть зав'язувати шийні хустки тими ж вузлами, що й чоловіки. Надіньте краватку на шию і, притримуючи його вузький кінець, перекладіть над ним широкий з лівого боку на праву. Потім широкий кінець перекладіть назад через ліву сторону і притримайте це в'язання рукою. Покладіть широкий кінець «зашморгу» на праву сторону під вузьким, а потім з задньої сторони через петлю вгору, просунувши спереду через половину вузла. Візьміть знову широкий кінець в руки, просуньте його через петлю і потягніть низ. Тепер, притримуючи вузький кінець, підсуньте вузол до комірця сорочки.
3
Одягніть краватку на шию. Притримуючи вузький кінець, поверніть широкий швом наверх і перехрестите під вузьким. Потім направте широкий кінець вгору, вкладіть в петлю і потягніть в праву сторону і вниз. Міцно притримуючи в'язання, перекиньте широкий кінець над половиною вузла з правої сторони на ліву, просуньте знизу вгору крізь петлю. Вкладіть широкий кінець зверху в петлю останнього в'язання та потягніть вниз. Тепер, притримуючи вузький кінець, можна посунути вузол до комірця.
4
Зав'язуючи краватку , дівчині слід пам'ятати, що вузькі більше аксесуари підходять для суконь, а ось до ділового костюму краще підібрати більш широкий варіант. При цьому він не повинен бути занадто довгим. Якщо краватку звисає нижче пупка, і ви не хочете його обрізати, просто заправте його під блузку, просунувши між гудзиків. Замість класичних вузлів, дама може заколоти його брошкою або скористатися красивим затиском.
5
Носити ці спочатку чоловічі аксесуари можна не тільки на шиї. Просмикніть вузький краватку в отвори для ременя на брюках і зав'яжіть збоку будь-яким вузлом. Стильний ремінь готовий.