Як налаштувати пульт Amino. заппрограміровать пульт amino.

Пульт дистанційного керування дозволяє здійснювати настройку і перемикання каналів телевізора на відстані. Пульти Amino можуть бути запрограмовані під будь-яку модель телевізора, порядок настройки відрізняється для кожної моделі.
Вам знадобиться
  • - пульт ДУ;
  • - телевізор.
Інструкція
1
Виконайте настройку пульта Amino для виконання послідовності команд за допомогою натискання однієї кнопки, тобто призначення макросу на кнопку. Зверніть увагу, що його можна призначити не просто на одну кнопку, а на реакцію кнопки в одному з двох режимів (TV або STB).
2
Для створення макросу натисніть обидві клавіші режимів і тримайте дві секунди. Потім виберіть режим, в якому буде змінюватися реакція кнопки і натисніть кнопку, для якої ви хочете призначити макрос. Таким чином, ви можете запрограмувати пульт на виконання часто використовуваних дій.
3
Призначте дії кнопці. Натисніть STB або TV, в залежності від того, якого пристрою необхідно послати сигнал. Далі натисніть будь-яку кнопку, дія якої необхідно виконати.
4
Повторюйте ці два пункти стільки раз, скільки дій ви хочете записати в макрос (не більше чотирьох). При необхідності додайте паузу після дії, для цього натисніть STB. Увімкніть повтор макросу при утриманні натискання кнопки за допомогою TV. Для виходу з програмування одночасно натисніть (STB) + (TV).
5
Налаштуйте пульт Amino на управління вашим телевізором, для цього натисніть кнопку TV, вона повинна спалахнути червоним кольором. Потримайте, дочекайтеся, поки вона згасне. Після цього натисніть "ОК". Не відпускайте обидві клавіші, поки знову не загориться кнопка TV.
6
Відпустіть їх. З таблиці, наведеної на сайті http://www.dsr.dn.ua/index.php/component/content/article/19/56-tuneaminopult.html виберіть виробника свого телевізора, за допомогою цифрових кнопок на пульті дистанційного керування введіть один їх тризначних кодів, що відповідають вашому ТБ. Після закінчення набору кнопка TV повинна автоматично згаснути, натисніть і відпустіть кнопку «ОК».
7
Перевірте правильність коду, для цього скористайтеся клавішею управління гучністю VOL, перед цим перемкніть пульт в режим управління телевізором за допомогою одноразового натискання на клавішу TV. Якщо реакції на кнопки немає, знову повторіть третій крок, використовуючи інші коди з таблиці.