Як підвищити вологість.

Вологість повітря дуже важлива для нормального функціонування всіх життєво важливих систем людини. Також від нестачі вологості страждає і меблі в квартирі, і домашні рослини. Підтримувати рівень вологості в квартирі можна багатьма способами.
Вам знадобиться
  • Вода
  • Ванна з душем
  • Вентилятор
  • Полотенце
  • Увлажнитель
Інструкція
1
Один із способів підвищити вологість у квартирі - це намочити махрові рушники і розвісити їх на батареї центрального опалення. Якщо опалення включено, зволоження буде проходити набагато швидше за рахунок підвищення температури та посиленого випаровування води.
2
Для наступного способу знадобиться вентилятор. Потрібно включити холодну воду в душі, в ванній кімнаті, і направити напір в ванну. Слідкуйте за тим, щоб вода не проливалася на підлогу! Якщо в лійці душа є перемикачі, то найкраще переключити його на найдрібніший розприскувач води. Потім потрібно поставити вентилятор перед входом у ванну і направити потім повітря на потік води. Спочатку зволожиться повітря у ванній, а вентилятор буде його виганяти в квартиру.
3
Ще один спосіб підходить при дощовій погоді. Для зволоження повітря потрібно відкрити всі вікна під час дощу хоча б на режим провітрювання. Під час дощу на вулиці вологість повітря висока, і при провітрюванні сухе повітря будинки замінюється на свіжий і вологий.
4
Ну і самий витратний спосіб зволоження повітря - це покупка спеціального приладу. Зволожувачі повітря бувають різні, велика залежність типу від площі і кінцевої мети зволоження. Тому при виборі приладу найкраще консультуватися з фахівцями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=8UwN2BIYN7g
Корисна порада
Для того, щоб стежити за вологістю повітря в домашніх умовах, найкраще купити гігрометр.