Як відправити повідомлення в Twitter.

«Твіттер» - це популярний онлайн-сервіс, на якому користувачі можуть вести свої мікроблоги. Вони дійсно мікро, адже повідомлення може бути всього 140 символів. Зате в «Твіттер» можна ділитися думками зі знайомими, заводити нових друзів і читати повідомлення знаменитостей.
Інструкція
1
Якщо ви вперше зайшли на даний ресурс, то для того щоб почати відправляти повідомлення в «Твіттер», вам потрібно буде зареєструватися. Вам доведеться вказати свої ім'я та прізвище, дійсну електронну адресу, придумати пароль, щоб вас не змогли зламати можливі недоброзичливці, а також придумати логін, по якому і будуть знаходити ваш «Твіттер». Втім, послужлива система і сама запропонує вам слово, співзвучне з вашим ім'ям і прізвищем.
2
Після того як всі поля заповнені, тисніть "зареєструватися". «Твіттер» запропонує вам цікавих людей, яких, можливо, ви захочете читати, а також запропонує знайти друзів. В цей же час вам на пошту прийде повідомлення про реєстрацію. Вам залишається лише пройти по посиланню, зазначеної в повідомленні, і ваша реєстрація буде завершена.
3
Як тільки ви зайдете на сайт, ви побачите запитання «What's happening?» І віконце, в якому ви можете надрукувати повідомлення . Після того, як ви оформили свої думки в 140 символів, натисніть на «Tweet». Ваше повідомлення з'явиться у вас в «Твіттер», і ваші друзі зможуть прочитати його.
4
Ви можете писати повідомлення, які прочитає тільки їх адресат. Для цього зайдіть на сторінку до людини. Праворуч від кнопки «Following» ви побачите іконку, на якій зображений конверт. Натиснувши на неї, ви зможете відправити особисте лист, також уклавши його в 140 символів.
5
В «Твіттер» можна писати повідомлення у відповідь на записи друзів. Наведіть курсор на повідомлення , яке хочете прокоментувати, і натисніть на «Reply». Тепер ви можете написати відповідь на повідомлення одного і відправити його в «Твіттер».
6
Ви можете публікувати в повідомленнях не тільки свої думки, а й сподобалися вам повідомлення інших користувачів мікроблогів. Для цього натисніть на лінк «Retweet» під приглянувшимся вам повідомлення м, і воно з'явиться на вашій сторінці.
Популярний сервіс мікроблогів Twitter пропонує своїм користувачам найрізноманітніші можливості публікації фотографій. Розміщувати фото у себе в Твіттері можна як через комп'ютер, так і за допомогою мобільного пристрою.
Інструкція
1
Щоб відправити картинку або фотознімок в свій мікроблог з комп'ютера, перейдіть на сайт «Твіттер» і увійдіть в сервіс, використовуючи свої логін і пароль. Натисніть кнопку «Написати твіт», яка знаходиться в правому верхньому кутку сторінки на панелі.
2
У віконці напишіть кілька слів (за бажанням, це необов'язково) про фотографії, яку ви плануєте відправити, а потім натисніть кнопку з піктограмою фотокамери, яка знаходиться в цьому ж віконці.
3
Виберіть файл з фото, який повинен знаходитися на жорсткому диску комп'ютера або на будь-якому зовнішньому накопичувачі (жорсткий диск, флешка і т.д.). Якщо фотографія розміщена на інтернет-сторінці, збережіть її попередньо в будь-яку папку комп'ютера.
4
Якщо вам потрібно відправити фото в свій Твіттер з телефону, планшетного комп'ютера або іншого мобільного гаджета, запустіть Twitter-клієнт і натисніть кнопку New Tweet («Новий твіт», «Написати твіт» тощо). Як і у випадку з публікацією зображень через веб-інтерфейс, тут вам також треба натиснути кнопку із зображенням фотокамери.
5
Натиснувши на кнопку для додавання до твіту картинки, ви зможете вибрати з уже наявних в пам'яті пристрою зображень або зробити тут же знімок за допомогою фотокамери вашого гаджета. При цьому фотографія буде додана до твіту, а вам залишиться лише додати опис і натиснути кнопку «Відправити» (Send).
6
При бажанні, всі фотографії, які ви публікуєте в Instagram, можна автоматично відправляти в Twitter. Для цього в настройках програми Instagram у вашому мобільному пристрої вам потрібно встановити зв'язок з вашим Twitter-аккаунтом. Після цього, при відправці знімків, вони будуть також публікуватися на вашій сторінці в Твіттері.
Зверніть увагу
Деякі мобільні пристрої дозволяють відправляти фотографії безпосередньо з галереї гаджета натисканням кнопки «Поділитися» (Share) або аналогічної.