Як замаскувати батареї. Як прикрасити батарею в дитячій кімнаті.

Батареї - невід'ємний елемент інтер'єру кожної квартири. На жаль, похвалитися його привабливістю і естетичністю може далеко не кожен. Звичайно ж, масивні чавунні радіатори можна замінити новими, більш елегантними, хоча набагато простіше і дешевше грамотно замаскувати старі батареї.
Інструкція
1
Замість того щоб заховати батарею, спробуйте зробити її привабливою і оригінальною. Багато хто звик фарбувати радіатори в квартирі в самі нейтральні і непримітні кольору: сірий, білий, блідо-блакитний. Поступите інакше - пофарбуйте батареї в той же колір, що і стіни. Тоді вони візуально з ними зіллються і стануть менш помітними.
2
Батарею в дитячій кімнаті легко перетворити на декоративний елемент інтер'єру. Для цього зафарбуйте стіну за нею зеленим кольором, а сам радіатор - білим. Загальний фон прикрасьте квіточками, травинками, метеликами. Саму батарею перетворите в яке-небудь тварина, наприклад, собаку, корову або овечку, намалювавши на ній голову і тулуб з лапками. Будьте впевнені в тому, що вийшло веселе істота призведе ваших малюків в справжнє захоплення. Ви також можете прикрасити батарею в дитячій зірочками, сердечками, різнокольоровими кульками та іншими смішними малюнками.
3
Якщо батарея в кімнаті розташована прямо під вікном, замаскуйте її під довгою шторою. Якщо радіатор встановлений на стіні, яка не має вікон, декорують її шикарною портьєрою. В інтер'єрах сучасних квартир портьєри виглядають набагато оригінальніше, ніж настінні килими.
4
Замаскувати батареї ви можете за допомогою спеціальних панелей: дерев'яних або пластикових, дизайн яких вибирайте відповідно до загального оформленням кімнати, кольором стін і меблів. Віддайте перевагу дереву. Цей матеріал більш екологічний. Пластик же при нагріванні може виділяти неприємний запах. Переконайтеся в тому, що обрані вами панелі мають достатню кількість отворів для виходу тепла.
5
Для маскування батареї ви можете скористатися також спеціальним алюмінієвим корпусом, який сховає не тільки передню сторону радіатора, на відміну від панелей, а й бічні.