Як запам'ятати всі слова англійської мови.

Знання англійської мови поступово стає необхідністю для багатьох людей, але зіткнення з проблемою запам'ятовування нових слів все ще актуальна. Для освоєння мови та розширення словникового запасу вам знадобиться трохи терпіння.
Інструкція
1
Додайте невеликі листочки на видних місцях квартири. Записуйте на них слово, транскрипцію і його переклад, а потім прикріплюйте до шаф на кухні, на дзеркала, комп'ютер та інші місця, де ви знаходитесь частіше, ніж в інших. Додавайте кожен день по три - п'ять нових листочків, не знімаючи старі. При такому методі ви будете запам'ятовувати досить велика кількість нових слів.
2
Читайте словники. Спробуйте використовувати ці посібники не тільки для пошуку незнайомого слова, а й для ознайомлення з новими. Перед сном перегортайте словник, прочитуючи по сторінці або листу. Багато незнайомі слова залишаться в пам'яті і поступово будуть спливати у вашій мові.
3
Дивіться англійські фільми з російськими субтитрами. Немає нічого краще, ем поєднувати приємне корисним. Захоплюючий сюжет, улюблені актори і вивчення мови в одному флаконі, - те, що потрібно для ненудної навчання. Спочатку ви будете часто відволікатися на написи внизу екрану, але з часом звикнете, і будете дивитися туди тільки в найнеобхідніших випадках.
4
Читайте по методу Іллі Франка. Книги не змінюють зміст великих творів, а просто мають вставку з російського тексту-перекладу та лексичного коментаря. Таким чином, ви отримуєте оригінал англійської літератури і маєте можливість не заглядати в словник щоразу в пошуку незрозумілого слова.
5
Пишіть нові англійські слова, вимовляючи їх вголос. Заведіть зошит і щодня займайтеся переписом словника. Ви підключите м'язову пам'ять, за рахунок чого засвоєння і запам'ятовування нових слів проходитиме легше і швидше.
Зверніть увагу
Намагайтеся якомога частіше спілкуватися з носіями мови. Це допоможе правильно будувати речення і дізнаватися нові слова природним шляхом.
Корисна порада
Не намагайтеся запам'ятати сотню слів за день - методика наскоку не діє відносно англійської мови.