Як змінити тип діаграми. Як змінити діаграму в excel.

Програма Excel не тільки виконує завдання з побудови діаграм на основі введених даних, а й виконує їх редагування. Зверніть увагу, що це доступно далеко не для кожного файлу Excel.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Office Excel.
Інструкція
1
Запустіть програму Microsoft Office Excel на вашому комп'ютері, після чого відкрийте файл з побудованими вами діаграмами. Виберіть серед них ту, тип якої хочете змінити в подальшому за допомогою клацання лівою кнопкою миші. Перейдіть до меню налаштування параметрів діаграми.
2
Оберіть в меню елемент діаграми, який ви хочете змінити. Натисніть на ряд даних, після чого на вкладках з назвами «Стандартні» і «Нестандартні» знайдіть кінцевий варіант редагованої вами діаграми в поле з назвою «Тип», яке знаходиться на першій вкладці.
3
Якщо ви хочете застосувати до ряду даних гістограми або об'ємної лінійчатої діаграми циліндричний, пірамідальний або конічний тип , відзначте відповідне значення в поле вибору тип а.
4
Після цього в обов'язковому порядку встановіть відмітку в полі «Застосувати», в іншому випадку змін діаграми не відбудеться. Зверніть увагу, що послідовність виконуваних дій може варіюватися залежно від використовуваної вами версії програми Microsoft Office Excel.
5
У випадку, якщо у вас не виходить змінити тип діаграми, відредагуйте файл в програмі Microsoft Office Excel тієї версії, в якій він створювався. Також спробуйте використовувати для редагування версії нижче 2007 або Open Office Excel. В деяких випадках, коли файл Excel спочатку був захищений, тип діаграми змінити неможливо.
6
Також зверніть увагу, чи є діаграма саме діаграмою, а не вставленим в документ малюнком, оскільки іноді бувають і такі варіанти. Також скористайтеся довідкою за вашою версією Microsoft Office Excel для того, щоб дізнатися інформацію щодо дій з діаграмами та інших виконуваних операцій, не забудьте про спеціальних сайтах, форумах і довідковій літературі.
Корисна порада
Намагайтеся користуватися однією і тією ж версією Microsoft Office Excel.