Як переробити старе пальто.

Якщо у вас є пальто, яке виглядає несучасним, але матеріал, з якого воно зшите, якісний і не виглядає заношених, можна переробити його і з радістю носити ще не один сезон.
Інструкція
1
Спробуйте перелицювати старе пальто , цей спосіб оновлення речей використовували наші мами і бабусі, якщо річ неабияк зносилася і пообтерлась. Майте на увазі, що процес цей досить трудомісткий і хороший, якщо виворітна сторона матеріалу може виступати в якості лицьової без втрати зовнішнього вигляду. Зріжте підкладку пальто , розпоріть всі шви. Виперіть деталі, з яких було зшито виріб. Зшийте річ воєдино в дзеркальному відображенні як би «навиворіт», щоб деталі правого боку стали деталями лівої. Зшийте з новою підкладкової тканини внутрішню частину виробу за оригінальною викрійці, знятої зі зрізаних фрагментів.
2
Подовжите наявне виріб. Для цього придбайте невеликий відріз матерії відповідний до основної тканини пальто за фактурою, кольором і щільності. Зробіть з нього прямокутну деталь, обробіть нижній край і запах і пришити до подолу по всій довжині. Ви можете помітити новий матеріал під лінією згину або поверх неї, все залежить від стану тканини пальто . Щоб річ мала закінчений вигляд, пришийте широкі манжети на рукави з цього ж матеріалу. Пам'ятайте, що такий варіант зміни фасону гарний лише в тому випадку, якщо пальто має прямий крій без клинів, а рукава Не розширюються внизу.
3
перешити старе бабусине пальто «в підлогу» з широченними плечима, з такого виробу цілком можна викроїти деталі для нової модної речі. Ось кілька ідей, як можна змінити фасон. По-перше, це пальто із застібкою «в стик», без запаху і коміра. Фіксувати підлоги можна декоративними шпильками і гачками. По-друге, можна зробити талію на новому виробі і не обов'язково в традиційному місці, виберіть фасон із завищеною або заниженою лінією талії. По-третє, ви можете вставити в поділ клини з відповідного матеріалу, щоб пальто придбало новий силует.