Як вирости здоровим. Що потрібно робити щоб вирости.

Найбільша цінність, яку тільки можна побажати новонародженому маляті, - це здоров'я. Щоб дитина росла міцним і здоровим, мамі і татові необхідно докласти чимало зусиль. Необхідно з раннього віку зміцнювати імунітет малюка, піклуватися про її сні, гігієні, фізичному і розумовому розвитку.
Інструкція
1
Щоб забезпечити здорове майбутнє крихітці, необхідно, будучи вагітною, уважно ставитися до свого харчування і способу життя. Налаштуйтеся на правильний режим дня, уникайте нічних розваг, алкоголю, куріння.
2
Намагайтеся вживати тільки корисну і свіжу їжу, виключіть напівфабрикати, газовані напої, обмежте солодощі. Виділіть час для прогулянок на свіжому повітрі. Робіть щодня гімнастику для вагітних.
3
Після народження малюка, частіше гуляйте. Якщо погода дозволяє, час прогулянок може становити до 6 годин на день. При цьому одягайте крихітку по погоді, сильний перегрів позначається на здоров'ї малюка ще гірше, ніж переохолодження.
4
Приобщайте дитини з перших днів до процедур загартовування. Купаючи крихітку, температуру в ванночці можна поступово знижувати (на 1 градус на тиждень). Закаливающим ефектом володіє обливання. Вода при цьому повинна бути трохи прохолодніше, ніж при купанні.
5
Влаштовуйте малюкові повітряні ванни після кожної зміни підгузника. Починайте з 1-2-х хвилин, збільшуючи час поступово до півгодини.
6
Щодня повторюйте комплекс гімнастичних вправ з малюком, пройдіть курси масажу.
7
Щоб малюк ріс здоровим, годуєте грудьми як можна довше. Оптимальний варіант, якщо малеча їсть мамине молочко 1,5-2 роки. Адже в грудному молоці міститься весь набір вітамінів і мінералів, необхідних для нормального росту і розвитку дитини.
8
В майбутньому готуйте тільки здорову їжу для малюка. Нехай їжа для дитини буде простий і різноманітною. Готуйте на пару або відварюйте, використовуйте для приготування тільки свіжі продукти. Самі відмовтеся від шкідливої їжі, станьте прикладом вашому малюку.
9
Величезний вплив на здоров'я дитини надає режим. Тому намагайтеся дотримуватися його якомога раніше. Укладайте спати малюка в один і той же час, годуєте, гуляйте, грайте по годинах. Адже так дитина вже налаштовується на те чи інше заняття, легше сприймає інформацію.
10
Намагайтеся, щоб будь-які вправи і заняття доставляли крихітці радість, не змушуйте виконувати процедури насильно, допоможіть малюкові полюбити здоровий спосіб життя.
Зверніть увагу
А між тим, вчені з'ясували, що рослим людям простіше піднятися по кар'єрних сходах, та й такі чоловіки подобаються жінкам більше, ніж їх низькі товариші. Ось і доводиться невисоким людям в пошуках відповіді на питання «як вирости?» Вдаватися до порад стилістів і використовувати взуття на платформі або підборах.
Корисна порада
Сьогодні існують спеціальні методики, що допомагають вирости в будь-якому віці. Також, для того, щоб вирости, застосовують спеціальні тренажери і масажні столи, що дозволяють збільшити зростання на 0,5 - 2 см за один сеанс. Якщо бажання вирости є й поставлена така мета, то методики збільшення зростання допоможуть у цьому.