Як розібрати панель приладів на ВАЗ 2114. Як знімається панель на ваз2114.

Панель приладів є однією з найважливіших частин салону в автомобілі. З часом вона може вимагати ремонту або заміни. Кожному власнику ВАЗ 2114 корисно знати, як знімається панель приладів на цій машині.
Вам знадобиться
  • - набір викруток;
  • - керівництво по експлуатації ВАЗ 2114;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Відкрийте капот і зніміть мінусову клему з акумуляторної батареї, щоб знеструмити бортову мережу. Демонтуйте підрульові перемикачі та їх перехідники. Також слід зняти всі декоративні накладки і важелі управління пічкою. Демонтуйте щиток панелі приладів. Розкрийте центральний кожух рульового колеса. Під ним знайдіть гайку, яка зміцнює кермо до валу. Відкрутіть її і зніміть рульове колесо.
2
Опустіть максимально вниз рульову колонку. При цьому від'єднувати її від шестерні рульового вала не потрібно. Знайдіть зліва два самореза, які кріплять приладову панель. Вони знаходяться внизу і вгорі. Точно так же відкрутіть саморізи з правого боку. Демонтуйте "вуха", які кріплять рульову колонку і приладову панель. Акуратно зніміть і витягніть панель трохи на себе. Знайдіть всі колодки проводів, які йдуть до плафону освітлення речового ящика, кнопок на панелі та іншої електроніці. Від'єднайте ці колодки.
3
Витягніть панель приладів з салону. Найпростіше це зробити через праву передню двері. Зніміть повітроводи з тильного боку. Тепер знайдіть саморізи, які тримають накладку. Відкрутіть їх. Відігніть три язичка, що тримають накладку. Тепер її можна зняти разом з корпусом речового ящика.
4
Демонтуйте ліву і праву поперечки приладової панелі вмести з їх кронштейнами. Не забудьте зняти і корпус верхнього речового ящика. Відкрутіть шурупи, що тримають петлі кришки ящика, і зніміть її. Збірку проводите в зворотному порядку. Після складання обов'язково перевірте працездатність приладової дошки.
Корисна порада
Не забудьте надіти бавовняні рукавички, щоб захистити руки від пошкоджень. Промаркируйте все колодки. Це дозволить не переплутати їх місцями при зворотному підключенні. У процесі демонтажу панелі позначайте розташування кожного самореза і шурупа. Вони можуть бути різної довжини і ширини. Переплутавши саморізи, ви ризикуєте зіпсувати пластмасове гніздо.