Як організувати рекламне агентство.

Реклама необхідна практично для будь-якого бізнесу. Більшість власників бізнесу звертаються до рекламної фірмі, щоб отримати допомогу в просуванні послуг і продуктів. Потенційні клієнти часто шукають фахівців, які створюють креативні бізнес-ідеї. Саме тому рекламні агентства завжди затребувані.
Інструкція
1
Вирішіть, з якими форматами реклами ви хотіли б працювати. Розгляньте різні формати друку, створення телевізійних роликів, інтернет-ЗМІ, рекламні щити і поштові розсилки. Також вибирайте між місцевими, державними або міжнародними ЗМІ.
2
Пройдіть всі етапи юридичного оформлення компанії. Отримайте необхідні ліцензії, візьміть бізнес-кредит в банку, визначте місце вашої роботи.
3
Залучіть в свою компанію інших фахівців з необхідними навичками, щоб створити штат з досвідчених співробітників. Важливо, щоб у них був досвід виконання подібної роботи, і вони могли завершувати всі проекти у встановлені терміни.
4
Придумайте рекламу для власного агентства. Підійдіть до цього з творчої сторони. Потенційним клієнтам завжди цікаво, як рекламне агентство заявляє про самого себе. Можна сказати, що саме власна реклама стане вашим першим серйозним проектом, за яким вас оцінять.
5
Створіть веб-сайт агентства. Він повинен містити перелік наданих послуг, а також всю основну інформацію про компанію, контактні дані. Надайте приклади виконаних проектів. Також ви можете запропонувати оформлення замовлення прямо на вашій сторінці в інтернеті.
6
Приєднайтесь до місцевої торговельній палаті. Там вам можуть надати інформацію про нові підприємствах, тільки початківців бізнес. Вони завжди мають потребу у великій кількості реклами. Це прекрасний шанс заявити про свої можливості.
7
Намагайтеся не брати на себе багато рекламних проектів на початковому етапі роботи, якщо ви відчуваєте, що не в змозі виконати їх в строк і з необхідною якістю. Краще зосередитися на одній-двох рекламних компаніях і провести їх ретельно, отримавши позитивні відгуки клієнтів. Не забудьте найняти достатню кількість помічників при необхідності.
Популярний нині вид бізнесу - реклама - вимагає знань форматів і типів рекламних агентств, урахування специфіки регіону, а, головне, вміння випускати власний інтелектуальний продукт. Тоді рекламне агентство буде успішним і окупиться буквально за пару місяців.
Вам знадобиться
  • - приміщення;
  • - співробітники;
  • - оргтехніка;
  • - портфоліо;
  • - телефонні номери;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Реклама тільки на перший погляд здається легким заняттям, насправді промахи в такому виді бізнесу неприпустимі. Для відкриття рекламного агентства, пройдіть звичайну процедуру реєстрації підприємства і беріться за пошуки приміщення для офісу. Особливої ролі місце для рекламного агентства не грає, однак, його зовнішній вигляд бажано зробити презентабельним.
2
Вибравши приміщення, закупите оргтехніку - комп'ютери, сканери, принтер, копіювальний апарат. На комп'ютерах для дизайнерів і програмному забезпеченні не економте ні в якому разі, інакше якість продукції може попросту відлякати потенційних клієнтів.
3
Продумайте, на якому виді реклами ви будете спеціалізуватися. Зазвичай рекламні агентства займаються створенням макетів, банерів, логотипів і т.п.
4
Подбайте про проведення інтернету, багатоканальних телефонних номерів та створенні локальної мережі. А головний акцент зробіть, звичайно, на співробітниках: для початку вам знадобляться два дизайнера, кілька менеджерів по рекламі, кріейтор, маркетолог, бухгалтер і директор. При необхідності і наявності великих замовлень можна залучити фрілансерів. Це дуже зручно, так як не вимагає додаткових витрат на утримання штату.
5
З менеджерами з реклами укладіть договори про відсоток за залучені бюджети і розмір бонусів, щоб мотивувати їх роботу.
6
Якщо ви займаєтеся переважно створенням фірмового стилю і рекламними макетами, краще співпрацювати тільки з фрілансерами, залучаючи стороннього бухгалтера. Зверніть увагу на просування своїх послуг і формування портфоліо. Починати бажано з дрібного і середнього бізнесу, так як великі компанії вам ще не по зубам. Налагодьте зв'язку з медіа-ресурсами, в багатьох випадках рекламні агентства отримують від ЗМІ відсотки за залучення клієнтів. Сформуйте каталог медіа-носіїв і їх розцінки на розміщення реклами.